Domácí

Auto vyjelo ze silnice a narazilo do stromu! Dva mrtví, další bojuje o život

Při nehodě na Litoměřicku zemřeli ve středu dopoledne dva lidé. Auto najednou vyjelo ze silnice a narazilo do stromu. Jednoho zraněného přepravili záchranáři do nemocnice vrtulníkem.

"Krátce před 11. hodinou došlo k tragické dopravní nehodě na Litoměřicku na silnici II. třídy u Mšených Lázní," informovala policie na twitteru. Na místě policisté zjistili, že osobní auto vyjelo ze silnice a narazilo do stromu.

Příčinu nehody budou vyšetřovatelé teprve zjišťovat. Dva lidé při nehodě zemřeli, další se zranil. "Jeden zraněný byl vrtulníkem dopraven do nemocnice," uvedli hasiči s tím, že u havárie zasahovalo pět jednotek a také dva vrtulníky.

"U nehody zasahoval vrtulník letecké záchranné služby z Ústí nad Labem a další z Prahy a také dvě sanitky ústecké záchranné služby. Dvě osoby bohužel na místě podlehly zraněním, další osoba utrpěla zranění, které nazýváme polytrauma," popsal mluvčí záchranářů Prokop Voleník.

Související obsah

Polytrauma znamená postižení nejméně dvou orgánových systémů, které pacienta ohrožuje na životě. "Záchranáři vrtulníkem přepravili zraněnou osobu na traumatologickou ambulanci ústecké nemocnice," doplnil Voleník. Věk ani pohlaví obětí či zraněného záchranáři nechtěli sdělit.

Silnice je v místě nehody uzavřená, policisté doporučují využít objízdnou trasu. Odklízení následků nárazu a vyšetřování potrvá podle webu Ředitelství silnic a dálnic nejméně do páté hodiny odpolední.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz