Domácí

Chorvatská letoviska zatím zejí prázdnotou! Noční život skomírá

Cesta po Chorvatsku reportéra TV Nova Ondřeje Špalka pokračuje. Už pátý den společně se štábem zjišťuje, jaká je situace v oblíbené destinaci Čechů, a jak koronavirus zamával s tamní turistickou sezónou.

Ve čtvrtek se výprava přesunula z Biogradu na Moru na Makarskou riviéru. Ta je velmi oblíbená, zvláště u mladých lidí, kvůli nočnímu vyžití. Právě město Makarská nabízí mnoho restaurací, kaváren, nočních barů a také diskoték.


"Noční život tady je, ale končí se velmi brzy. Jednotlivé podniky zavírají přibližně kolem 22 až 23 hodiny,“ posteskl si reportér.


Podle místních se vše může změnit, pokud do Chorvatska bude zase přijíždět více turistů. Zatím jich v letoviscích moc není, tudíž chybí podnikům jednotliví hosté.

Související obsah


"Co se týká bezpečnostních opatření, tak se dodržují rozestupy, například stoly v restauracích nejsou blízko u sebe. V rouškách tady ale nikdo nechodí,“ dodal Špalek.

Na Ondrův živý vstup z páteční Snídaně s Novou se podívejte zde:V pátek se štáb porozhlédne více po Makarské. Zaměří se na kempy a zjistí například cenu tohoto ubytování. Zároveň je bude zajímat také zázemí.


O víkendu se poté reportér s kameramanem přesunou na ostrov Brač, konkrétně na Bol, kde plánují navštívit světově známou pláž Zlatni Rat (Zlatý roh). V neděli je pak čeká cesta zpátky domů do České republiky.

Podívejte se na živý vstup Ondřeje Špalka ve čtvrtečních Televizních novinách:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz