Krajské volby

Strany znají svá čísla do voleb! Numeroložka řekla, koho čeká úspěch

Strany znají svá čísla do voleb! Numeroložka řekla, koho čeká úspěch
Zdroj: TN.cz/ Thinkstockphotos.com

Krajské volby se blíží a volební čísla jednotlivých stran a hnutí jsou vylosovaná. Numeroložka Libuše Tomášková prozradila, co čísla v letošních volbách znamenají. Úspěch může podle ní očekávat ČSSD, Piráti i KSČM, naopak neúspěch by mohl potkat například SPD a STAN.

Podle čísel hlasovacích lístků, která v tomto týdnu vylosovali členové státní volební komise, se dá v numerologii odhadnout úspěch politických stran v následujících krajských volbách.  Krajské volby se budou konat 2. a 3. října. Numerologický rozbor pro TN.cz poskytla numeroložka Libuše Tomášková: 

Starostové a nezávislí - č. 7

Sedmička je duchovní číslo, takže by se lidé v té straně měli zabývat hlavně duchovnem. Politicky toto číslo nijak úspěšné není. 

KDU-ČSL - č. 12

Číslo 12 je velmi dobré pro propagaci. Je to slunce a myslí na ty druhé. Zároveň je i komunikativní a inteligentní. Výsledná trojka také značí úspěšnou komunikaci. Podle numerologie má KDU-ČSL dobrý potenciál.

Související obsah

Strana zelených - č. 13

Třináctka je silné číslo do politiky. Jednička je průbojná, trojka je komunikativní a výsledné číslo čtyři dává zeleným stabilitu. Takže pokud uspějí, měli by si mandát udržet dlouhodobě.

SPD - č. 16

Jednička je sice průbojná a šestka znamená lásku, ale výsledná je opět duchovní sedmička jako u STAN. Přestože jednotlivá čísla jsou poměrně silná, po jejich sečtení jim sedmička nedává v politice příliš vysoké šance.

Česká pirátská strana - č. 19

Podle Kabaly (židovská mystika) je 19 nebeský princ a to znamená velkou šanci na úspech. Protože jednička je číslo slunce a devítka znamená velkou sílu. 

ODS - č. 33

Číslo 33 ukazuje na velmi dobrou komunikaci. Je to číslo přinášející harmonii, což ale v politice nemusí znamenat úspěch. V tomto ohledu se jedná o průměrné číslo.

ČSSD - č. 45

Čtyřka symbolizuje stabilitu a pětka akci. V součtu dává číslo 45 dohromady devítku, která znamená velkou sílu. Ve volbách dokonce může ukazovat i na vítěze.

ANO 2011 - č. 50

Pětka je číslem akce i odhodlání, ale nula za pětkou to může brzdit. Podle numerologie to vypadá, jakoby tam byl vnitřní našeptávač, který hatí plány. Přesto v následujících volbách může číslo přinést straně štěstí.

KSČM - č. 63

Šestka symbolizuje lásku a trojka komunikaci. Po sečtení těchto dvou čísel vyjde devítka, která znamená sílu. Jinými slovy toto číslo je velmi vhodné k vítězství voleb. 

Trikolóra hnutí občanů - č. 70

70 není dobré spojení čísel pro politiku. Sedmička není úspěšná v politice a navíc ji zpomaluje nula. Oproti tomu jedno z nejúspěšnějších čísel v politice podle numerologie by měla být osmička. A číslo osm má Trikolóra v koalici se Stranou soukromníků ČR. Takže tato koalice by mohla být úspěšná. 

ts, TN.cz

K tématu Krajské volby

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz