Volby 2020

Volby jsou u konce, sledujte mimořádné zpravodajství TV Nova a TN.cz!

Volby do krajských zastupitelstev a doplňovací do třetiny Senátu skončily. Volební místnosti se zavřely ve 14 hodin. Reportéři televize Nova sledují v terénu vše podstatné a odstartovalo i mimořádné volební zpravodajství na TV Nova a TN.cz.

I v sobotu probíhaly volby do krajských zastupitelstev ve všech krajích. Senátní volby se konaly pouze ve třetině obvodů. Reportéři TV Nova jsou u toho, aby informovali o všem podstatném. Už nyní můžete na TV Nova a TN.cz sledovat mimořádné zpravodajství.

Mimořádnými zprávami provázejí moderátoři Bára Divišová a Rey Koranteng.

Poprvé se přihlásili už ve 13:53, těsně před uzavřením volebních místností. Redaktoři v terénu sledují vše, co se během voleb událo a budou mít pro vás první informace o účasti. Reportéři jsou ve všech koutech země.

Jak probíhalo uzavření volebních místností sledujte zde:

V 15:27 a v 17:03 vám Bára Divišová a Rey Koranteng ukáží přehled průběžných výsledků ze speciálního volebního studia TV Nova.

 Sledujte průběžné sčítání hlasů zde:Reportéři budou zároveň ve volebních štábech jednotlivých stran sledovat aktuální dění. Těšit se tak můžete od 19:00 také na živé vstupy ze štábů politických stran a rozhovory s pravděpodobnými budoucími hejtmany.

Související obsah

V pátek se volební místnosti uzavřely ve 22:00. K volbám se v pátek vypravila řada čelních představitelů státu. Odvoleno už měl například prezident Miloš Zeman, který před čtvrtou hodinou odpoledne svůj hlas odevzdal jako obvykle v pražských Stodůlkách.

Volit byl i ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD), který dorazil tradičně v červené barvě. Volit byl i šéf KSČM Vojtěch Filip a předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová.


Volby do krajských zastupitelstev probíhaly ve všech krajích. Pražané si své zastupitele budou volit až v komunálních volbách za dva roky. Senátní volby probíhají pouze ve třetině obvodů.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz