Domácí

Řidiči asi jeli po paměti, v hluboké jámě skončila hned dvě auta!

Hned ke dvojici kuriózních nehod na jednom místě vyjížděli ve čtvrtek brzy ráno jihomoravští policisté, záchranáři i hasiči. V Grešlovém Mýtu na Znojemsku totiž ve stavební jámě na opravovaném mostě krátce po sobě skončila hned dvě auta.

"Na místě se opravuje most, polovina ho je už hotová. Řidiči s největší pravděpodobností jeli po paměti, takže do stavební jámy spadla brzy ráno dvě auta. Jednou z vyšetřovacích verzí je, že se šoféři dostatečně nevěnovali řízení," popsal pro TN.cz policejní mluvčí Bohumil Malášek.

První auto do díry "zahučelo" před pátou ráno, druhé o necelou hodinu později. Je to přitom přibližně dva týdny, co se změnila strana silnice, po které motoristé místem projíždějí.

Související obsah

"Obě vozidla jsme z jámy vyprošťovali a zajišťovali proti požáru. Jeden člověk se zranil, předali jsme ho do péče záchranářů," doplnil mluvčí hasičů Jaroslav Mikoška s tím, že naštěstí nebylo třeba z poničených aut nikoho vystříhávat.

Hasiči zároveň fotky z nehody zveřejnili i na svém facebooku. A někteří z diskutujících si vzápětí postěžovali, že opravovaný most je špatně označený.

"Jednoznačně chyba stavební firmy. Absolutně nedostatečné značení! Firma by měla zaplatit veškeré škody a odškodnění a ještě dostat tučnou pokutu," má jasno Leoš Jordán.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz