Krimi

Ozývají se další ženy, které měl ošálit mladík z Prahy. Policie zřejmě rozšíří obvinění

Velký ohlas zaznamenala čtvrteční reportáž TV Nova o mladíkovi z Prahy podezřelém z toho, že zamilovanou ženu připravil o byt za tři miliony korun. Začaly se totiž hlásit další údajné oběti z celé republiky. Může se tedy stát, že původní obvinění mladíka z vydírání bude nakonec rozšířeno.

Fešákovi se zálibou v selfies a seznamování po internetu nastaly krušné časy. Valí se na něj jedno oznámení za druhým. "V průběhu včerejšího dne se nám přihlásilo několik dalších poškozených žen, a to napříč celou republikou," řekla v pátek mluvčí policie Eva Kropáčová.


Policie záměrně neříká, kolik jich je. Všechny prý spojuje jediné, neblahá zkušenost s tímto mužem:

Zdroj: TV Nova


Jedna z žen popsala, jak vztah s mladíkem vypadal. Seznámili se po internetu. Následovaly schůzky, dárky. "Zeptal se mě, jestli něco vlastním. Já jsem řekla, že jo," přiblížila žena.


Byt v Malešicích ji podle policistů donutil přepsat na někoho jiného, ten ho obratem prodal. I s věcným břemenem babičky původní majitelky. "Všechny peníze mi sebral," dodala žena.

Související obsah


I další údajná oběť tvrdí, že ji stejný muž připravil o nemálo peněz. Natáčení rozhovoru ale odmítla. Policie teď bude postupně zvát všechny ženy a dívky k výslechu. Zároveň ale žádá další případné poškozené, aby se ozvaly. Bát se nemusí, policie zaručuje anonymitu.


Nejen při seznámení po internetu doporučuje policie velkou opatrnost. Člověk by měl o svém protějšku zjistit co nejvíce. "Minimálně na začátku vztahu by se neměl zmiňovat o svých majetkových poměrech," poradila preventistka Zuzana Pidrmanová.


Čtyřiadvacetiletý mladík je podezřelý z vydírání. Není ale vyloučeno, že mu pod přívalem dalších poškozených přibydou nová obvinění.
 

rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Fiala navrhne Michala Koudelku na šéfa BIS

Premiér Petr Fiala (ODS) navrhne Michala Koudelku na šéfa Bezpečnostně informační služby. Sněmovní bezpečnostní výbor návrh projedná 3. února. Koudelka zastával funkci ředitele BIS už v letech 2016 – 2021.

Krátká zpráva

Joe Biden vulgárně zareagoval na reportéra, pak mu volal s omluvou

Americký prezident Joe Biden v pondělí vulgárně zareagoval na otázku reportéra Fox News. Novinář Peter Doocy se zeptal: "Myslíte si, že inflace je před volbami politickou přítěží?" Biden odpověděl a následně dodal: "Pitomý zku*vysyn." Nadávku, která neměla být veřejná, ale zachytily mikrofony. Biden později novináři zavolal, aby se mu omluvil.

Krátká zpráva

Hackeři zaútočili na běloruské železnice, požadují propuštění politických vězňů

Hackerská skupina Cyber Partisians vyřadila z provozu běloruské železnice. Aktivisté požadují propuštění 50 politických vězňů, které běloruský režim drží za mřížemi a také odchod ruských vojsk ze země. Jde o první hackerský útok, kdy útočník nepožaduje peníze, ale politické kroky.

Píše se na Deník.cz