Zahraničí

Osm lidí bylo pobodáno při hromadné rvačce před barem v Detroitu

Osm lidí bylo pobodáno při hromadné rvačce před barem v Detroitu
Zdroj: Profimedia

Pořádná bitka se v neděli strhla před šiša barem v americkém Detroitu. Osm pobodaných lidí skončilo v nemocnici, tři v kritickém stavu. Třeskly i výstřely, kulky však nikoho nezasáhly.

Krvavý konflikt začal před pátou ráno místního času v baru s nabídkou vodních dýmek Tiaga Hookah Lounge. Hádka se po zásahu ochranky přenesla ven na parkoviště, kde přišly na řadu nože.

Výsledkem hromadné potyčky je osm pobodaných, z toho jedna žena. Všechny převezli záchranáři do nemocnice, stav tří z nich označili jako kritický, informují místní média.

Třesklo i několik výstřelů, policisté byli původně přivoláni k přestřelce. Nakonec se ukázalo, že kulky nikoho nezasáhly.

Související obsah

Zhruba po necelých čtyřech hodinách strážci zákona zadrželi podezřelého muže. Přivolali je do jedné z místních nemocnic, kde se chtěl nechat ošetřit a personálu bylo jeho bodné zranění podezřelé. Nebylo vážné, takže putoval rovnou do cely předběžného zadržení.

Zatím není jasné, proč se bitka strhla a kdo koho v nastalé vřavě pobodal. Dá se očekávat, že zadržený nebude jediným, kdo se bude zpovídat z trestného činu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz