Domácí

Auto skončilo ve stromě. Řidič je lehce zraněný, spolujezdec zemřel

Auto skončilo ve stromě. Řidič je lehce zraněný, spolujezdec zemřel
Zdroj: Policie ČR

Smrtí skončila pondělní havárie na Jihlavsku, kde osobní auto narazilo do stromu. Silnice byla v místě nehody uzavřená čtyři hodiny.

Policisté, hasiči a záchranáři vyjeli v pondělí kolem deváté ráno k tragické nehodě osobního aute mezi Dolní Cerekví a Batelovem.


"Z prvotního šetření na místě události vyplývá, že 50letý řidič osobního vozidla Hyundai Tuscon zřejmě předjížděl další vozidlo, tento manévr ale nezvládl, dostal smyk a vozidlo skončilo v levém silničním příkopu po nárazu do stromu. Ke kontaktu s předjížděným vozidlem nedošlo," popsala policejní mluvčí Dana Čírtková. Zkouška na alkohol byla negativní.

Související obsah


Řidič podle záchranářů skončil s lehčím zraněním v nemocnici, 57letý spolujezdec ale nehodu nepřežil. Silnice druhé třídy číslo 639 byla kvůli nehodě uzavřená v obou směrech až do čtvrt na dvě odpoledne.

Za dvě hodiny 14 nehod! Řidiče na Vysočině potrápilo náledí, D1 stála. Podívejte se na reportáž z poloviny března:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Francie kvůli ponorkám povolává velvyslance z Austrálie a USA

Francie poprvé v historii povolala své velvyslance v Austrálii a Spojených státech ke konzultacím do Paříže. Díky novému bezpečnostnímu partnerství těchto velmocí a Velké Británie v Indo-Pacifiku, které má být protiváhou čínským mocenským ambicím, přišla Francie o mnohamiliardovou zakázku na dodávku konvenčních ponorek pro Austrálii. Ta místo nich hodlá koupit od USA ponorky s jaderným pohonem.

Píše se na Deník.cz