Domácí

Pátrání se šťastným koncem. Policie našla 13letou Denisu

Pátrání se šťastným koncem. Policie našla 13letou Denisu
Zdroj: Profimedia

Pátrání po 13leté Denise V. z Hybrálce na Jihlavsku skončilo dobře. Policie ji během pondělí našla a dívka je v pořádku. Denisa v neděli dopoledne odešla ven a nevrátila se ani o sobě nedala vědět rodičům.

Denisa odešla z domu v neděli přibližně v 10 hodin dopoledne. Když se nevrátila, vyděšení rodiče zalarmovali policisty.

Policie se kvůli pátrání po dívce v pondělí obrátila na média. "Na základě šetření policisté zjistili, že by se dívka mohla pohybovat ve společnosti blíže neustanoveného kamaráda, a to na území celé republiky," uvedla policejní mluvčí Stanislava Rázlová.

Související obsah

V pondělí večer přišla dobrá zpráva. "Dívka, ke které jsme zveřejňovali informace o jejím pohřešování, byla vypátrána a je v pořádku. Všem, kteří pátrání zveřejnili, velice děkujeme za spolupráci," uvedla mluvčí bez dalších podrobností. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Z Benziny se stane Orlen

Po více než 60 letech mění název nejrozsáhlejší síť čerpacích stanic Benzina. Polský vlastník ji přejmenuje na Orlen. Čerpací stanice se již od ledna jmenovaly Benzina Orlen, Benzina teď z názvu vymizí úplně. Pod novým názvem se objeví prvních několik stanic v prosinci. Změna názvu se bude týkat rovněž čerpacích stanic Benziny na Slovensku.

Píše se na Deník.cz