Krimi

Slepého otce měla dovést pod kola kamionu, ten na místě zemřel

Slepého otce měla dovést pod kola kamionu, ten na místě zemřel
Zdroj: Profimedia

Plzeňská kriminálka obvinila ženu z usmrcení z nedbalosti poté, co minulý rok v březnu vstoupila se svým slepým otcem do křižovatky, kam právě vjížděl kamion. Muž srážku s náklaďákem nepřežil.

Plzeňští kriminalisté se společně se strážníky městské policie zabývali v posledním roce tragickou dopravní nehodou, ke které došlo začátkem března loňského roku v odpoledních hodinách na světelné křižovatce ulic Americká a Klatovská třída v Plzni.


Náklaďák na křižovatce srazil staršího muže, který přecházel silnici mimo přechod pro chodce. Společně s ním přecházela silnici také jeho 37letá dcera, která se o něj starala, jelikož byl slepý.

Související obsah

Řidič kamionu už nedokázal nárazu zabránit. 56letý muž bohužel srážku s několikatunovým kolosem nepřežil. Ženu kamion odhodil pouze na kraj silnice.


"Po důkladném prověřování celé události a dle vyhodnocených znaleckých posudků a kamerových záznamů kriminalisté ve věci zahájili trestní stíhání 37leté ženy, kterou obvinili z trestného činu usmrcení z nedbalosti," uvedla mluvčí policie Michela Raindlová. Za usmrcení z nedbalosti hrozí ženě až šest let za mřížemi.

Muž v Plzni vyběhl na ženu s obuškem, ta ho pohotově srazila autem. Podívejte se na video:


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz