Domácí

Požár v Karlových Varech! Z hořícího bytu hasiči vytáhli dva lidi

Plameny zachvátily v pátek brzy ráno jeden z bytů v Karlových Varech. Hasiči museli všechny obyvatele domu evakuovat.

Požár vypukl krátce před pátou ranní v bytě v Klínovecké ulici. Když dorazili na místo hasiči, z okna jednoho z bytů už šlehaly plameny. Ve druhém okně stáli muž se ženou. Plameny jim zcela odřízly možnost útěku. Oběma pomohli hasiči dostat se z bytu po žebříku.

"Dům muselo hned opustit také dalších 14 lidí. Oheň je již zlikvidovaný, na místě ale zůstal vyšetřovatel, který zjišťuje příčinu vzniku požáru," uvedli karlovarští hasiči na facebookovém profilu. Pro všechny obyvatele domu byl připravený evakuační autobus.

Když oheň vypukl, byli doma otec s dcerou. Oba záchranáři převezli do karlovarské nemocnice, kde skončil také další obyvatel paneláku.

Související obsah

Po uhašení požáru hasiči zkontrolovali všechny byty, a lidé se pak mohli vrátit domů. 
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Česko za pátek eviduje 17 659 nově potvrzených případů covidu-19

V pátek v Česku přibylo 17 659 případů covidu, což je o 2 700 méně než před týdnem. Nejvíce nakažených na 100 000 obyvatel je momentálně v okresech Kroměříž, Uherské Hradiště, Olomouc a Žďár nad Sázavou. V nemocnicích se s covidem aktuálně léčí 6 786 pacientů, z toho 1 052 s těžkým průběhem. Vyplývá to z údajů, které zveřejnilo ministerstvo zdravotnictví.

Píše se na Deník.cz