Domácí

Dara Rolins se ošklivě zranila na dovolené! Popsala, jak se to stalo

Dara Rolins se ošklivě zranila na dovolené! Popsala, jak se to stalo
Zdroj: Profimedia

Dara Rolins tento týden odletěla na dovolenou, pobyt ve Spojených arabských emirátech se jí ale vzápětí zkomplikoval. U bazénu se totiž ošklivě zranila. Už třetí den jsem nepoužitelná, přiznala zpěvačka rozmrzele. A popsala, co přesně se stalo.

Smůlu jako hrom měla Dara Rolins. Místo toho, aby si naplno užívala slunného počasí ve Spojených arabských emirátech, musí být v klidu a odpočívat. Ošklivě si totiž zranila kotník.

Na instagramu ukázala, že ho má v obinadle. "Vyvrknutý kotník jsem na dovolené ještě neměla. Dost zbytečný zážitek, povím vám, ale to mám za to. U bazénu se prostě co? Neběhá," napsala Rolins.

Zpěvačka je světoběžnice a už se nemohla dočkat, až se zase vypraví do zahraničí. Zranění kotníku jí ale relax zkomplikovalo.

Související obsah

"Už třetí den jsem sice dost nepoužitelná, funguju spíš jako pozorovatel a komentátor, ale vlastně jsem ráda, že ten obvaz skončil na mojí a ne jiné nožce. Chtěla jsem napsat menší, ale to by už dávno nebyla pravda," pokračovala.

Na dovolené je totiž s dcerou Laurou. "Naštěstí si Lola tentokrát vzala svoji sestřenici Rózu, takže se baby beze mě fakt nenudí. A já jdu pro změnu ledovat, ať jsem zítra konečně fit," uzavřela Dara s nadějí, že bude moct obvaz brzy sundat.

Podívejte se na reportáž o Daře Rolins ze Života ve hvězdách (8. 3. 2019):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Probační služba přestala využívat náramky

Elektronický monitoring odsouzených a obviněných v listopadu skončil. Probační služba totiž měla problémy s dodavatelem náramků firmou SuperCom. Vrátí se tedy k namátkovým kontrolám. Ministerstvo spravedlnosti je na tuto variantu připraveno. Informoval o tom mluvčí ministerstva Vladimír Řepka.

Píše se na Deník.cz