Domácí

Emmu (14) naposledy viděl otec, když šla spát, pak zmizela. Našli ji v pořádku

Emmu (14) naposledy viděl otec, když šla spát, pak zmizela. Našli ji v pořádku
Zdroj: Profimedia

Plzeňští policisté od víkendu pátrali po čerstvě čtrnáctileté Emmě E. Dívku viděl naposledy minulý pátek její otec, když šla spát, pak beze stopy zmizela. Pátrání skončilo v úterý večer, teenagerku se podařilo najít, je v pořádku.

"Dívka byla naposledy viděna 11. června kolem půl dvanácté v noci. To jí otec posílal spát. Byl to právě on, kdo její zmizení nahlásil," uvedla na dotaz TN.cz v úterý odpoledne policejní mluvčí Michaela Raindlová.

Pohřešovaná Emma je vysoká 160 centimetrů, hubená, má šedomodré oči a rovné, středně dlouhé hnědé vlasy s pěšinkou uprostřed. Podle pátračů vypadá o jeden až dva roky starší, než je její skutečný věk.

Související obsah

Na sobě měla mít v době zmizení úzké modré džíny, šedou mikinu s kapucí a bílé sportovní boty značky Fila. "Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu pohřešované dívky, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší policejní služebnu nebo na tísňovou linku 158," prosila před dívčiným vypátráním Raindlová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz