Domácí

Hasiči v Děčíně se nezastavili. Kromě následků počasí vyjeli k hořícímu hotelu

Hasiči v Děčíně se nezastavili. Kromě následků počasí vyjeli k hořícímu hotelu
Zdroj: HZS Ústecký kraj

Hasiči se o víkendu nezastavili. Kromě následků bouří a povodní vyjeli v neděli odpoledne do Děčína, kde začal po poledni hořet hotel Zlatá Lípa. Vyhlášen byl druhý stupeň požárního poplachu.

Požár byl nahlášen na operační středisko hasičů Ústeckého kraje v neděli ve 12:38, k požáru v hotelu Zlatá Lípa v ulici Svatopluka Čecha vyrazily dobrovolné i profesionální hasičské jednotky.

Plameny zasáhly kuchyni a podkroví, hasiči zasahovali z výškové techniky. Vyhlášen byl druhý stupeň požárního poplachu kvůli rozsahu požáru a špatného přístupu do podkrovního prostoru.

  

Ještě před příjezdem hasičů se z hotelu evakuovalo několik osob. "Na místě je také Policie ČR a Záchranná zdravotní služba ČR, která ošetřila jednu osobu s lehkým zraněním nevyžadující hospitalizaci v nemocnici," sdělili hasiči Ústeckého kraje.

Související obsah

Proč začalo v hotelu hořet, zatím hasiči nekomentovali, příčinu musí nejdříve určit vyšetřovatelé.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz