Zajímavosti

Účinný lék na spálenou pokožku od slunce! Zabere do 30 minut, tvrdí žena

Účinný lék na spálenou pokožku od slunce! Zabere do 30 minut, tvrdí žena
Zdroj: Cindie Allen-Stewart

Spáleniny od sluníčka nejsou v tomto ročním období ničím neobvyklým. Jak si však od nepříjemné bolesti ulevit? Američanka přišla se zaručeným receptem na popáleniny, který má zabrat do 30 minut.

Léto je v plném proudu a lidé si stále častěji užívají slunečních paprsků. Pokud to však se sluněním přeženeme, můžeme se pořádně spálit. Američanka Cindie Allen-Stewartová z Texasu však přišla se zaručeným prostředkem, který spálenou pokožku dokáže uklidnit.


Maminku od rodiny dlouho trápily spáleniny od slunce, na které nic nepomáhalo. Vyzkoušela už řadu krémů i babských rad. Všechno bylo ale marné. Nakonec poslechla svou tchýni, která jí poradila použít pěnu na holení.

Související obsah


Právě holící pěna má pomoci zmírnit bolest po spálení. Výsledek se navíc dostaví už za 30 minut. "Pěna vytáhne z kůže teplo a zchladí vás,“ vysvětlila Cindie. Je však nutné, aby byla mentolová.


Na popáleninu je poté potřeba nanést tlustou vrstvu. "Pokud ucítíte svědění, nedávejte pěnu pryč. Několik desítek minut nechte místo léčit a poté pěnu setřete,“ vysvětlila Cindie.

Přibližně po 30 minutách by se měla dostavit očekávaná úleva.

Recept se stal na sociálních sítích naprostou senzací a řada lidí jej okamžitě vyzkoušela. "Mentholová pěna po prvním použití zmírnila bolest a po druhém jsem už spáleninu vůbec necítil,“ radoval se jeden z komentujících.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zajímavosti

Důležité Události

Krátká zpráva

Přes náznak smíru vypálila KLDR další zkušební raketu

Severní Korea vypálila neupřesněnou střelu do moře směrem k Japonsku. Podle japonského ministerstva obrany šlo pravděpodobně o balistickou raketu. Stalo se tak tři dny poté, co vlivná sestra severokorejského diktátora Kim Jo-čong zmínila možnost obnovení rozhovorů s Jižní Koreou při zachování vzájemné úcty.

Krátká zpráva

Prezident Biden dostal třetí dávku covidové vakcíny

Prezident Spojených států Joe Biden obdržel třetí posilující dávku vakcíny Pfizer/BioNTech. Třetí dávku schválil minulý týden americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv pro lidi starší 65 let, zdravotníky či chronicky nemocné. Biden, jenž dostal druhou dávku v lednu, vyzval všechny Američany, kteří mají nárok, aby si třetí dávku nechali píchnout.

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz