Domácí

Senior se utopil při plavání. Zmizel pod hladinou a už se nevynořil

Senior se utopil při plavání. Zmizel pod hladinou a už se nevynořil
Na hladině Šeberáku našli mrtvou holčičku Zdroj: Mediafax

Pro 71letého seniora skončilo čtvrteční koupání v Divišovském rybníku na Sušicku tragicky. Muž náhle zmizel pod hladinou, a přestože svědci okamžitě přivolali záchranáře, oživit se ho nepodařilo.

Před půl pátou odpoledne spěchaly k Divišovskému rybníku na Sušicku všechny záchranné složky. Topil se tam totiž 71letý muž, upozornil portál Krimi Plzeň

Že senior náhle zmizel pod hladinou, si všimli další koupající se lidé. Okamžitě přivolali záchranáře a ještě před jejich příjezdem zvládli muže vytáhnout na hráz rybníka. Snažili se ho oživit, bohužel marně.

Úspěšní nebyli ani záchranáři a lékař musel konstatovat smrt.

Související obsah

 

"Okolnosti utonutí jednasedmdesátiletého muže jsou předmětem dalšího šetření, ve věci byla nařízena soudní pitva," uvedla policejní mluvčí Michaela Raindlová.

Na Plzeňsku utonul starší muž také ve středu. Rybařil a po nahození prutu zmizel pod hladinou. Okolnostmi jeho smrti se rovněž zabývá policie.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Pražském okruhu havaroval kamion. Zablokoval dopravu

Na Pražském okruhu havaroval v úterý odpoledne poblíž Zličína kamion. "Nehoda i zásah blokují dopravu," informovali pražští hasiči. "Na místě nejsou žádní zranění," sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. Okolo půl šesté odpoledne je místo průjezdné jedním pruhem. Při další úterní nehodě kamionu na dálnici D0 se u Černého Mostu také nikdo nezranil. "Místo je nyní průjezdné," řekl k této nehodě mluvčí Daněk krátce po 17. hodině.

Píše se na Deník.cz