Domácí

Dělníci se na Klatovsku zřítili do strže, do nemocnice je převáželi vrtulníkem

Dělníci se na Klatovsku zřítili do strže, do nemocnice je převáželi vrtulníkem
Zdroj: ZZS Plzenského kraje

Záchranářský vrtulník musel v sobotu dopoledne vyletět pro dva dělníky na Klatovsku. Ti se při pracích na opravě silnice zřítili do strže.

Dva dělníci se při opravách silnice na mostě přes Otavu v Sušici v sobotu kolem 11:09 opřeli o zábradlí, to pod nim ale povolilo a oba muži se zřítili do strže. Jednomu je podle policie 33 let, druhém 43 let.


Hrozivý pád ze čtyřmetrové výšky se naštěstí obešel bez obětí. Na místo kromě pozemní posádky vyrazili i letečtí záchranáři. "Muži byli zajištěni a se středně těžkým zraněním při vědomí transportováni do fakultní nemocnice na urgentní příjem," popsala mluvčí záchranářů Mária Svobodová.

Související obsah


"Na místě jsou klatovští kriminalisté, kteří budou provádět šetření této události," uvedla ve 12:45 policejní mluvčí Dagmar Brožová.


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Policie kvůli zakázkám zasahuje ve správě jaderných úložišť

Policisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) v pondělí od ranních hodin zasahují v pražském sídle Správy úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO). Informuje o tom zpravodajský web Seznam Zprávy. Policisté se mají zajímat o dokumenty k některým veřejným zakázkám. "Mohu pouze uvést, že náš útvar dnešního dne provádí úkony trestního řízení, nicméně podávání informací má vyhrazeno Vrchní státní zastupitelství v Praze," potvrdil webu mluvčí NCOZ Jaroslav Ibehej. Server Hlídač státu uvedl, že SÚRAO uzavřela v posledních letech 626 smluv v hodnotě sedmi miliard korun.

Píše se na Deník.cz