Zahraničí

Horor u Atlantiku. Mladíka na pláži zabil blesk, dalších 7 lidí je zraněných

Horor u Atlantiku. Mladíka na pláži zabil blesk, dalších 7 lidí je zraněných
Ilustrační foto | Zdroj: Profimedia

Na pláži v americkém New Jersey se v pondělí odpoledne tamního času stala obrovská tragédie. Po úderu blesku zemřel 19letý plavčík, dalších sedm lidí výboj zranil a skončili v nemocnici.

Pondělní odpoledne na pobřeží Atlantského oceánu v Berkeley Township v New Jersey se proměnilo v noční můru. Na jedné z tamních pláží do skupiny lidí udeřil blesk. Devatenáctiletému plavčíkovi záchranáři už pomoci nedokázali, elektrický výboj ho zabil, informoval web abc7news.com.

Dalších sedm lidí, z nichž čtyři byli také plavčíci, skončilo v nemocnici. Rozsah jejich zranění záchranné složky nespecifikovaly.

"Naše srdce jsou s rodinou a přáteli mladého plavčíka zabitého bleskem na pláži v Berkeley Township a modlíme se za úplné uzdravení zraněných," vyjádřil se k tragédii guvernér státu New Jersey Phil Murphy.

Související obsah

"Tento mladý člověk tam byl každý den a chránil životy ostatních. Naše týmy plavčíků vytvářejí po celé léto zvláštní spojení s místní komunitou, což činí tuto ztrátu ještě větší," prohlásila starostka Berkeley Carmen Amatová.

V důsledku tragédie budou všechny pláže ve městě pro návštěvníky až do pátku uzavřeny.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz