Domácí

Na dálnici D8 u Prahy se převrátil kamion, řidiče vyprošťovali hasiči

Na 4. kilometru dálnice D8 ve směru na Teplice se ve středu večer převrátil kamion s návěsem. Řidiče museli z kabiny vyprostit hasiči, naštěstí vyvázl z havárie nezraněn.

K nehodě došlo kolem půl desáté večer jen pár kilometrů za Prahou. Německy mluvící řidič kamionu zatím z nezjištěných důvodů sjel vpravo z dálnice a tahač i s návěsem převrátil na bok.

Měl velké štěstí, že se při nehodě nezranil, ale přesto jej z kabiny museli dostávat hasiči. Ti vyřízli čelní sklo, aby se řidič mohl dostat ven.

Související obsah

Kromě vysvobození řidiče z převráceného kamionu provedli hasiči protipožární opatření spočívající v odpojení autobaterie a také museli přečerpat naftu z nádrží kamionu. Drobný únik provozních kapalin vyřešili zasypáním sorbentem.

Nehoda se stala v pravém jízdním pruhu v místech, kde probíhá oprava dálnice a provoz je rozdělen do dvou jízdních pruhů, z nichž pravý vede po pravém pásu dálnice a levý je převeden do protisměru.

Policisté tak pravý jízdní pruh uzavřeli kvůli vyšetřování a dokumentaci nehody a projíždějící řidiči mohli místem nehody pokračovat bez omezení levým jízdním pruhem. Vzhledem k noční době a nízké hustotě provozu se celý zásah obešel bez dopravních problémů.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz