Zajímavosti

Exkluzivní záběry: Natáčení minisérie o Ivetě Bartošové je v plném proudu

Kult zpěvačky Ivety Bartošové opět ožívá. A tentokrát i k velké radosti fanoušků. Vzniká totiž minisérie popisující její život. Štáb Života ve hvězdách přinesl exkluzivní záběry z natáčení, na které se můžete podívat ve videu.

Romantická princezna československého popu byla jedinečným hlasem své generace. V pouhých sedmnácti letech se začala objevovat na tuzemské hudební scéně a nebyl snad nikdo, kdo by ji neznal. Příběh počátku hvězdné kariéry Ivety Bartošové bude vyprávět minisérie Iveta.

"Je to fantastický příběh mladé dívky, která byla z hor, nikdo ji neznal a podobně jako tisíce jejich vrstevníků chtěla být slavná. A jí se to povedlo," řekl kreativní producent Novy Matěj Podzimek. 

Související obsah

Povedlo se jí to zejména díky spolupráci se zpěvákem Petrem Sepéšim. Společně tvořili nejen pěvecké duo. A ze dne na den se tak z obou stali obdivovaní miláčci národa. 

"Prvotní myšlenka na to udělat sérii přišla v pozdějším období, kdy byla Iveta vdaná za Rychtáře a byl tam celý příběh s Macurou. Už tehdy jsem vnímal tragičnost toho příběhu, kdy jsem začal mít takové tušení, jak to může skončit. A když se to vyplnilo, tak jsem si řekl, že ten příběh dívky z Beskyd je opravdu dost plnohodnotný," řekl režisér snímku Michal Samir.

Související obsah

Autoři se snažili oprostit od bulvárních výkřiků. Mapují Ivetin život od školních let po sametovou revoluci. "Velmi brzo bylo jasné, koho obsadíme. Protože ty požadavky, které jsme měli, je tak těžké splnit, že nám to dalo jedno jediné jméno. A to je Anna Fialová," vysvětluje obsazení režisér.

Děj sleduje Ivetu Bartošovou od dětství, kdy spolu se svou sestrou začíná navštěvovat školní sbor. Ivetino dvojče si zahraje Eliška Křenková.

Podívejte se na celou reportáž nahoře v článku a nahlédněte tak do zákulisí natáčení. Na minisérii se můžete těšit exkluzivně na Voyo už příští rok.

Anna Bábovská, ts, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chile povolilo sňatky osob stejného pohlaví

Chilský kongres schválil sňatky mezi osobami stejného pohlaví. Zákon ještě musí podepsat prezident, ale ten se již dříve vyslovil pro. V konzervativní katolické zemi trvalo schválení zákona čtyři roky. Chile se tak přidalo k více než dvacítce zemí světa, kde jsou homosexuální sňatky legální. Z Latinské Ameriky jsou to ještě Argentina, Brazílie, Kolumbie, Kostarika a Uruguay.

Píše se na Deník.cz