Co nás čeká

Horoskop na pondělí 6. prosince: Nevrhejte se do ničeho po hlavě

Horoskop na pondělí 6. prosince: Nevrhejte se do ničeho po hlavě
Zdroj: Getty Images

Zbrklý Mars ve Štíru vás nutí do nepromyšlených kroků, jichž byste brzy litovali. Raději zvolněte nebo si marsovskou energii vybijte na změně šatníku, střihu vlasů nebo začněte sportovat.

Beran

Stojíte na rozcestí a nevíte, která cesta je správná. Láká vás ta těžší možnost, ale zároveň vás děsí. To vás nutí přiklonit se ke snadnému řešení. Pamatujte, že to, co je snazší na začátku, je těžší na konci. Těžký začátek se vždy odmění lehčím koncem.

Býk

Zatímco většina zvěrokruhu plánuje zásadní změny na nový rok, Býci se jich mohou dočkat už s měsíčním předstihem. Podle hvězd to však není nejlepší zpráva. Zbrklý Mars ve Štíru vás nutí do nepromyšlených kroků, jichž byste brzy litovali. Raději zvolněte.

Blíženci

Můžete si zesílit rodinné vztahy. Napište vašim příbuzným, sourozencům, bratrancům a sestřenicím, jak se jim daří. I obyčejný krátký e-mail nebo SMS může být slibný začátek skvělého dlouhého rozhovoru, který utuží rodinné vztahy a prohloubí důvěru.

Rak

Milí Raci, prosinec je měsícem, kdy se cítíte naprosto fantasticky. Díky Marsu ve Štíru budete mít bezedné rezervoáry pozitivní energie a Neptun se pak podepíše na celkové atmosféře kolem vás. Máte šanci dosáhnout všeho, o co do konce roku usilujete.

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

Lev

Veškeré citové problémy se dnes vyřeší a vy zjistíte, že kolem sebe máte báječné přátele, na které se můžete spolehnout. Nezraďte jejich důvěru a vždy je vyslechněte, když vás o to požádají, oni udělají totéž. Starými konflikty se již netrapte.

Panna

Perfekcionismus není ta pravá cesta ke štěstí. Musíte se naučit, jak přijmout sami sebe takové, jací jste, a smířit se s tím, že jste jen obyčejný člověk. Ve svých nedokonalostech hledejte originalitu a možnosti svobodného životního vývoje člověka.

Váhy

Vystupte z komfortní zóny! Vytvořili jste si kolem sebe brnění z polštářů, které vám zaručuje bezbolestné procházení životem. Jenže jste se zasekli na mrtvém bodě. Co bolí, to roste a činí nás zkušenějšími i silnějšími. Nebojte se ztratit své pohodlí.

Štír

Kamarád z vašeho okolí bude dnes hrozně náladový, protože se mu věci nedaří tak, jak mají. Uklidněte jej, ale nenechte si zkazit náladu jeho apokalyptickými vizemi o nicotnosti života a strašidelné budoucnosti. Zítra nebude ani vědět, že byl smutný.

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

Střelec

Milostný život ovlivňuje vaši náladu i v jiných sférách života. Je nutné, abyste přestali skuhrat o odporné povaze opačného pohlaví a dali sami sebe do pořádku! Změňte šatník, jděte ke kadeřníkovi, začněte sportovat a usmívejte se na ostatní.

Kozoroh

Zbavte se nánosů starých vzpomínek a nechte vyplout na povrch vnitřní přeměnu, kterou procházíte. Vymažte všechny kontakty, které nebudete používat, a ošklivé e-maily z minulosti. Ukliďte si v duši jako na pracovním stole, když chcete zahájit nový projekt.

Vodnář

Před vámi stojí mnoho úkolů, které musíte dokončit. Nepanikařte. Vše zvládnete. Jste důležitou osobou pro ostatní a bez vaší pomoci by se jim projekty zhroutily jako domečky z karet. Uvědomte si svoji hodnotu, kterou máte pro své okolí a buďte pyšní.

Ryby

Měli byste se konečně naučit náležitě se ohodnotit. Nebuďte skromní a pochvalte se, když se vám něco povede, nikdo jiný to za vás neudělá. Až si budete umět nastavit tu pravou sebe hodnotu, dokonce i okolí vám začne vyjadřovat zasloužilý respekt.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Nový cestovatelský semafor: Polsko a Rumunsko si pohoršilo

Ministerstvo zdravotnictví aktualizovalo cestovatelský semafor. Od pondělí 31. ledna se Polsko a Rumunsko nově přesunou mezi země s velmi vysokým rizikem výskytu koronaviru (tmavě červená kategorie). Podmínky návratu se však nezmění. Státy totiž patřily do červené kategorie, která je má stejné jako tmavě červená kategorie.

Píše se na Deník.cz