Domácí

Jan čekal týdny na balíček. Ten byl přitom celou dobu na poště

Jan čekal týdny na balíček. Ten byl přitom celou dobu na poště
Ilustrační snímek | Zdroj: Profimedia

Čtenář TN.cz Jan z Děčína několik týdnů čekal na balík s oblečením, který mu poslala známá z Prahy. Dlouho se podle jeho slov nic nedělo, až mu nakonec přišla opakovaná výzva k vyzvednutí zásilky. Předtím se mu ale pošta kvůli balíku neměla vůbec ozvat. To pošta ale odmítá, tvrdí, že Janovi dvakrát hodili do schránky výzvu, aby si balíček vyzvedl.

Čekat dlouho na balík a nevědět, kde se nachází, není nic příjemného. Své o tom ví čtenář TN.cz Jan z Děčína, kterému měla přijít zásilka z Prahy už v listopadu a který se se svým příběhem svěřil redakci TN.cz.

"Ve schránce jsem měl opakovanou výzvu k vyzvednutí zásilky, přitom předtím žádný lístek nepřišel," napsal redakci Jan. Ve čtvrtek se tedy vydal na poštu, aby si balík vyzvednul. Tam ho ale čekala další nepříjemnost. "Asi třikrát mi tvrdili, že nic na poště nemají," popsal situaci Jan.

Související obsah

Zásilka ale na poště nakonec byla. "Podle SMS prý údajně byl balík na poště uložen na moji žádost," smál se Jan, který nic takového po poště nechtěl. Nakonec mu balík dali s tím, že byl na pobočce už od 18. listopadu.

Podle mluvčího pošty z údajů o balíku vyplývá, že zásilka byla na poště uložena na přání adresáta. "V tomto případě je to tvrzení proti tvrzení. Co se pak týká výzev, ty byly vhozeny do schránky dvě, je to opět tvrzení proti tvrzení," napsal redakci TN.cz mluvčí pošty Matyáš Vitík.

Mluvčí pošty uvedl, že Českou poštu situace mrzí. "Doporučili bychom, aby lidé uváděli na zásilky e-mail a určitě telefonní číslo, komunikace s nimi je pak mnohem snazší," napsal Vitík a dodal, že se pošta omlouvá za případné komplikace, ale důležité je, že zásilka byla dodána.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz