Co nás čeká

Horoskop na úterý 11. ledna: Zkuste změnit svou životní cestu

Horoskop na úterý 11. ledna: Zkuste změnit svou životní cestu
Zdroj: Getty Images

Mars ve Střelci vám přeje, tak zkuste změnit svoji životní cestu na něco více odvážnějšího. Věci se vlivem retrográdního Uranu i Venuše dávají do pohybu, jen se nesmíte bát následků.

Beran

Není nic lepšího než si zajít do společnosti, třeba na koncert. Mezi lidmi potkáte nové zajímavé tváře, na něž si určitě vezměte kontakt, protože se bude jednat o osoby, které budou vaší krevní skupinou. Máte vyhlídky na navázání velmi dobrého přátelství.

Býk

Tajemná Afrodité vám nyní může přihrát do cesty velkou lásku, buďte ve střehu! Co se týče vašich mentálních a pracovních aktivit, nedá se hovořit o velkém aplausu, snad až na výjimky. Pokud tedy máte něco rozhodnout či naplánovat, učiňte tak až jindy.

Blíženci

Není nic horšího než zrada blízké osoby, ke které jste chovali city. Ať se jedná o kamaráda, nebo partnera, vždy to bolí. Srovnejte si v hlavě, zda jim odpustíte, jsou to jen lidé. Rozhodně ale nezapomínejte. V roli splachovací osoby byste nebyli šťastní.

Rak

Mars ve Střelci vám přeje, tak zkuste změnit svoji životní cestu na něco více odvážnějšího, ale vašemu srdci bližšího. V pozici, ve které nejsme šťastní, ale máme své jisté korýtko, žijeme sice pohodlným životem, ale za cenu ztráty víry v sebe sama. Zaměřte se na to!

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty a tarot vám řekne vše o vašem milostném životě, který vás čeká v roce 2022!

Lev

Držte se všeho, v čem intuitivně cítíte přínos. Výjimkou může být období kolem pozdního odpoledne, kdy tolik nepokvete pšenka v komunikaci s nadřízenými či obchodními partnery. Máte pocit, že jejich neústupnost v názorech vás čím dál více svazuje.

Panna

Lidé k vám mohou být vlažní, protože chvíli trvá, než si je pustíte k sobě. Všichni nemají čas na obléhání pevnosti, to jim nemůžete vyčítat. Pokud toužíte po hlubších vztazích s vašimi známými, vyviňte iniciativu a pozvěte je na pivko. Půjdou rádi.

Váhy

Lidé nejsou bezedná studna rad. Nemůžete se stále spoléhat na ty ostatní, že najdou řešení za vás. Chtějí vám pomoci, ale neví, co přesně je to pravé pro vás. Řešte své problémy více sami se sebou a nespoléhejte se na ostatní. Jste přeci dospělí, ne děti.

Štír

Máte vysokou tendenci k vedoucí pozici a řízení většího počtu lidí. Že vám v minulosti vyhovovala spíše práce v klidu a ústraní? Nyní však dejte přednost týmové činnosti. Jupiter v Rybách napovídá, že to platí především pro vás, kteří jste tolerantnější.

KOLÁČKY ŠTĚSTÍ
Oblíbené čínské koláčky v digitální podobě. Ochutnejte a nechce si říct nějaké moudro!

Střelec

Nemůžete se zabývat více věcmi najednou, to nikomu nedělá dobře. Samozřejmě, rozšiřujte si obzory i mimo svůj obor, ale nezanedbávejte kvůli tomu svoji vlastní cestu. Vyhraďte si více času na jednu věc, po které toužíte nejvíc a věnujte jí pozornost.

Kozoroh

Věci se vlivem retrográdního Uranu i Venuše dávají do pohybu, jen se nesmíte bát následků, které nejsou vůbec špatné. V podvědomí máte ukrytý strach, který si nepřipouštíte a bojíte se, že jej máte. Přiznejte si svoje dětinské strachy a ovládnete je jednou provždy!

Vodnář

Nemluvte moc nahlas před osobami, které neznáte, ale chcete na ně udělat dojem skrze své historky s podivnými lidmi. Pomlouvání neznámých osob nemají lidé v lásce a moc úspěchu s nimi nebudete mít. Raději hovořte o svých vlastních názorech a postojích.

Ryby

Nic není tak zlé, aby nemohlo být hůř. To je sice pravda, ale nepoužívejte toto rčení jako výmluvu, abyste se vyhnuli řešení svízelné situace, která vás trápí. Jiní lidé se mají hůř, ale to neznamená, že vy budete mučit sami sebe něčím, co se vám nelíbí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Giuliani půjde před komisi kvůli útoku Trumpových příznivců na Kapitol

Zvláštní výbor americké Sněmovny reprezentantů pro vyšetřování útoku na Kapitol z loňského 6. ledna si předvolal Rudyho Giulianiho a další dva právníky, kteří veřejně prosazovali Trumpova nepodložená tvrzení o podvodech v prezidentských volbách. Vypovídat má rovněž exprezidentův volební stratég Boris Epshteyn, člen týmu, jenž se snažil zvrátit výsledky voleb a alarmovat Trumpovy příznivce tvrzením o ukradených volbách.

Krátká zpráva

Zemřel nejstarší muž na světě, bylo mu 112 let

Španěl Saturnino de la Fuente, zapsaný v Guinessově knize rekordů jako nejstarší muž světa, zemřel ve věku 112 let a 341 dní. Skonal doma ve svém rodném městě León na severozápadě země. De la Fuente začal pracovat ve svých 13 letech v továrně na výrobu obuvi. Měl osm dětí, 14 vnoučat a 22 pravnoučat.

Píše se na Deník.cz