Co nás čeká

Horoskop na pátek 14. ledna: Zaveďte do svého života řád

Horoskop na pátek 14. ledna: Zaveďte do svého života řád
Zdroj: Getty Images

Saturn dnes vybízí k přemýšlení, tak se zamyslete nad vývojem vašeho života. Pokud nevíte, kam dřív skočit, to vás zlobí retrográdní Merkur. Měli byste si srovnat priority a zavést řád do života.

Beran

Dobrý kamarád vám pomůže v nouzi. Neberte ho ale jako spásného anděla, který žije jen v nebeském ráji a je jeho povinností tahat z průšvihů hříšné lidi. Využijte nabízenou pomoc, ale v budoucnu se začněte starat sami o sebe a předcházejte konfliktům.

Býk

Pokud se na vás valí Merkur, který je ode dneška retrográdní, a vy nevíte, kam dřív skočit, je ta pravá chvíle zkrotit chaos na přijatelnou úroveň a trochu zavést řád do svého života. Přiřaďte důležitost věcem od jedné do desíti a řešte je prostě popořadě!

Blíženci

Vyhýbejte se konfliktním lidem, protože se nezmění. Nehne se v nich svědomí a budou vás nadále škádlit. Změňte cestu do práce nebo jděte běhat se sluchátky na uších, pokud se protivné sousedce nedokážete vyhnout. Uvidíte, že váš život bude hned snazší.

Rak

Nemusíte se hned vrhat po hlavě do nově nabízené příležitosti. Vše si v mysli projděte a zvažte všechna pro a proti. Udělejte si klidně plán, podle kterého se chcete řídit. Dvakrát měř, jednou řež, se neříká nazdařbůh. Vyhnete se potížím v budoucnosti.

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty a tarot vám řekne vše o vašem milostném životě, který vás čeká v roce 2022!

Lev

Můžete se sice děsit odpovědí vašeho miláčka na otázky ohledně společné budoucnosti, ale je to zcela zbytečné. Pokud se vám zdá, že jede moc rychle, Venuše doporučuje zpomalit. Nemusíte tolerovat rallye rychlost v oblasti, kde je lepší pomalá vyhlídková jízda.

Panna

Dnešek pro vás bude naprosto nudný a nezáživný den. Dokonce byste přivítali i nějakou tu šarvátku, jen aby bylo nějaké to vzrušení. Zkuste si zajít do posilovny nebo se přihlaste do nějakého online kurzu a o zábavu budete mít postaráno na delší dobu.

Váhy

Někteří lidé si na vás mohou cvičit své společenské dovednosti, ale vy to nemusíte vidět. Například jedinec opačného pohlaví vás může pozvat na kávu, aby příště sebral odvahu na člověka, na něhož si dlouho brousí zuby. Pokud vám to nevadí, nic se neděje.

Štír

Občas se kousněte do jazyka, když budete mít chuť jen tak ze srandy říkat lidem nejapné poznámky. Někteří lidé nemají tento druh specifického humoru a místo hry na pošťuchování to budou brát smrtelně vážně. Nepohněvejte si lidi, kteří mají nižší emoční inteligenci.

KOLÁČKY ŠTĚSTÍ
Oblíbené čínské koláčky v digitální podobě. Ochutnejte a nechce si říct nějaké moudro!

Střelec

Navalí se na vás spousta práce, kterou měl udělat někdo jiný. Buď to uděláte za ně, nebo jim zavoláte a na rovinu jim řeknete, že takhle tedy ne. Někteří lidé mají tendence si myslet, že některé věci se dělají samy. Nemusíte je v tom vůbec podporovat.

Kozoroh

Saturn dnes vybízí k přemýšlení, tak se zamyslete nad vývojem vašeho života. Nemusíte mít osudovou dráhu spasitele, ale i tak vnímáte jemné nuance osudu, které vám šeptají cestu, která se vám zdá bezvýznamná, ale v životech ostatních hraje zásadní roli.

Vodnář

Lidé jsou rozmanití. Nikdo není úplně dokonalý, ani úplný zloduch. Ani vy ne! Smiřte se s tím. Vyhýbejte se lidem, kteří vás nemají rádi a nekritizujte ty, o jejichž osudu nevíte vůbec nic. Zlepší se vám o sto procent život.

Ryby

Zkuste se podívat na některé vaše konflikty z pohledu toho druhého. Možná s hrůzou zjistíte, že vaše chování nebylo rovněž úplně vzorové a ten druhý se mohl cítit jen v sebeobranné pozici. Zkuste mu zavolat a o všem si promluvit jako dospělí lidé.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz