Ordinace v růžové zahradě 2

Smrt v Ordinaci! Ve čtvrtečním díle zemře klíčová postava

Ve čtvrtek 27. ledna zasáhne hrdiny seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 tvrdá rána. Zemře jedna z oblíbených postav, která je v seriálu od samého začátku.

Diváky nejúspěšnějšího seriálu televize Nova Ordinace v růžové zahradě 2 čeká tvrdá rána. "Na kolonu, ve které váš manžel cestoval, zaútočilo komando drogového kartelu. Váš manžel byl bohužel mezi postřelenými. Umřel na místě s pěti dalšími lidmi," dozví se tragickou zprávu manželka Čestmíra Mázla Alena. 

Po této zprávě od úředníka ministerstva zahraničí se na okamžik rozhostí naprosté ticho, pak se Čestmírova manželka Alena (Michaela Badinková) rozpláče. Ostatní členové rodiny Mázlových a přátelé tomu vůbec nemohou uvěřit. Čestmír, který odjel na lékařskou misi do Mexika, je mrtvý? A co se bude dít dál? 

Podobné pocity jako hrdinové Ordinace určitě zažijí i její diváci. Čestmír Mázl, naprostá jistota Ordinace, už není mezi živými? Ne! Vždyť ho milují úplně všichni!

Související obsah

​Herec Petr Rychlý ztvárnil oblíbenou postavu gynekologa bez přestávky od roku 2005, tedy neuvěřitelných 17 let. 

​"Nikdo není nesmrtelný, ani Čestmír Mázl!" říká Petr Rychlý. "V Ordinaci hraju od jejích úplných začátků. S Mázlem jsem zažil snad všechno, co se seriálovou postavou zažít lze. Narození dětí, několik manželek, jejich odchod, jejich nevěry. Velké profesní úspěchy i hluboké prohry. Záchranu spousty životů a bohužel i jejich ztráty. A teď Čestmír přišel i o ten vlastní, nedá se nic dělat. Možná ho spousta diváků bere jako nesmrtelného, a to mě moc těší. Jen čas ukáže, jestli seriálový život Čestmíra Mázla skutečně takový je," dodal herec.

Tento čtvrtek diváci Ordinace na Voyo uvidí hlavně toto obrovské drama rodiny Mázlových, ale kromě něj vyvrcholí hlavní dějové linky zimní sezony. Hned příští čtvrtek, tedy 3. února, se exkluzivně na Voyo mohou těšit na další sezonu s novými příběhy, starými známými i úplně novými hrdiny a také s jedním velkým a velmi žádaným návratem! 

Podívejte se do galerie na oznámení smutné zprávy:

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz