Zajímavosti

Strach o Babišovo zdraví. Po návratu z nemocnice hned mejdan s Monikou

Andreje Babiše teprve v pátek propustili z nemocnice, úterní oslavu 80. narozenin "mistra basu" Karla Vágnera si ale nemohl nechat ujít. Na velkolepou společenskou událost dorazil i s manželkou Monikou.

Babiš, o nějž měla kvůli týdenní hospitalizaci v pražském IKEMu řada lidí obavy, už je očividně zase ve formě. V úterý večer se náramně bavil na oslavě producenta a skladatele Karla Vágnera, který má na kontě hity jako Hej, mistře basů nebo Holky z naší školky.

Na honosný večírek do restaurace šéfkuchaře Jaroslava Sapíka v Klokočné u Prahy dorazil expremiér a poslanec s manželkou Monikou Babišovou. Na některé populární písničky z Vágnerovy dílny si dokonce zatančili.

Související obsah

​Do nemocnice převezla záchranka Babiše předminulý pátek. "V pátek po obědě, kdy jsem měl velký hlad a hltal rychle jídlo, se mi udělalo velice špatně, měl jsem 'synkopu', což je slovo, které jsem slyšel v nemocnici poprvé. Znamená ztrátu vědomí. Trvala necelou minutu, kolegové mi naštěstí poskytli první pomoc a ve 13:26 zavolali záchranku, která mě odvezla do IKEMu," popsal.

Přestože Babiš na oslavě vypadal, jako by ho zdravotní problémy nikdy netrápily, lékaři mu nařídili pravidelné kontroly.

Babišovi by obžaloba nemusela stát v cestě za zvolením prezidentem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz