Domácí

Ivana plní poslední přání Karla Gotta. Zapojí se i Burešová nebo Rolins

Ivana plní poslední přání Karla Gotta. Zapojí se i Burešová nebo Rolins
Karel Gott s manželkou Ivanou | Zdroj: Profimedia

Ivana Gottová se rozhodla uctít památku svého zesnulého manžela Karla Gotta. Pomohou jí hvězdy českého showbyznysu. Na koncertu pro světově známého zpěváka vystoupí Michal David, Eva Burešová, Leoš Mareš i Karlova dcera Charlotta. Objeví se také herečka Jiřina Bohdalová.

Už uplynulo více než dva a půl roku od smrti zlatého slavíka Karla Gotta, který se svou hudbou zapsal do srdcí milionů fanoušků. Ti i jeho blízcí mu jsou stále věrní a s láskou na něj vzpomínají. Ivana Gottová jako poctu pro svého milovaného manžela připravuje koncert v O2 areně.

S gestem se milující vdově rozhodli pomoci hvězdy českého showbyznysu. Na koncertu vystoupí Lucie Bílá, Michal David, Eva Burešová, Dara Rolins a mnoho dalších legend. Bude mezi nimi i Leoš Mareš, který už dříve s legendárním zpěvákem v O2 areně vystoupil. Jako speciální host se akce zúčastní i herečka Jiřina Bohdalová.

Související obsah

"Věřím, že se nám všechno povede tak, jak by si to sám Karel přál. Vaše Ivana," vzkázala dojatá Ivana všem fanouškům ve svém facebookovém příspěvku se slovy, že je snad potěší, neboť na bleskově vyprodané červnové koncerty se podařilo uvolnit ještě několik stovek vstupenek.

Na koncertu Pocta Karlu Gottovi vystoupí i zpěvákova milovaná dcera Charlotta, která s otcem před jeho smrtí nazpívala duet Srdce nehasnou, pro který napsal text Richard Krajčo.

Režisérka popsala poslední dny Karla Gotta. Prozradila, čím ji překvapil:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz