Co nás čeká

Horoskop na pondělí 16. května: Dnes buďte neústupní

Horoskop na pondělí 16. května: Dnes buďte neústupní
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Dnešní květnový úplněk klade důraz na pracovní oblast. Může vás překvapit, co všechno právě začíná. Nastává velmi vhodný čas k čerpání ze zážitků z minulosti.

Beran

Buďte dnes velmi opatrní na možné intriky druhých lidí, které s sebou úplněk ve Štíru přináší. Také je v nyní vhodná doba ověřovat veškeré účetní operace, protože chybička se může vloudit velice snadno. Pozdější odstraňování následků však tak snadné nebývá.

Býk    

Zahlcenost prací a pocit, že musíte všechno udělat hned, vede k přepracovanosti. Budete pak podráždění a kritičtí. Tím zkomplikujete vztahy s okolím, které to vrátí neochotou. Udržíte-li kritičnost na uzdě, odrazí se to i na pracovních výsledcích.

Blíženci          

Dnešní květnový úplněk klade důraz na pracovní oblast. Může vás překvapit, co všechno právě začíná. Je to pro vás možná nečekaná komplikace, každopádně ale vede k pozitivnímu výsledku. Dostanete-li se do diskuze, nikomu v ničem neustupujte.

Rak    

Probudili jste se do svého šťastného dne! Dnešek je vhodný pro milování a zábavu ve velkém měřítku. Také by vás mohly potěšit úspěchy vašeho potomka. Nicméně hlavně je tento den váš, šťastní Ráčci. Všechno se vám podaří a vše si nadšeně užijete.

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

Lev     

Do popředí vašich zájmů přináší dnešní úplněk ve Štíru záležitosti rodiny, přičemž může být aktuální například situace ohledně vašeho bydlení nebo transakce u nějaké nemovitosti. Netýká se to však pouze dnešního dne. Tato témata vás budou provázet další dva týdny.

Panna 

Vaši sousedé nebo sourozenci dnes mohou hrát velmi podstatnou roli v události, která se týká hlavně vás. Úplněk a dnešní zatmění Měsíce také předpovídají, že někteří z vás podniknou nějakou kratší, ale velice zajímavou a důležitou cestu.

Váhy  

Úplňkové události dnešního dne mohou souviset s financemi, milé Váhy. Ve vzduchu je řešení nějakých záležitostí spojených s bankou. Pokud si chcete vzít půjčku, raději pár dnů počkejte na vhodnější konstelaci. Zatím ji proberte s finančním poradcem.

Štír     

Úplněk ve vašem znamení se ponese v duchu oddanosti přátelům a koníčkům. Do popředí se dostávají volnočasové aktivity s přáteli. Také můžete řešit členství v nějakém klubu. Lidé, se kterými trávíte volný čas, jsou pro vás teď mnohem důležitější než dříve.

TAROT PŘÁNÍ
Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

Střelec

Dnešním úplňkem ve Štíru nastává velmi vhodný čas k čerpání ze zážitků z minulosti. Například může být hodně důležité bývalé studium. Může se objevit příležitost oprášit školní znalosti cizích jazyků při vaší práci s cizinci nebo v zahraničí.

Kozoroh         

Velkou váhu přikládá dnešní úplněk ve Štíru nějaké vaší osobní záležitosti, která se bude pravděpodobně týkat intimní sféry. Emoce se totiž jeví silnější než obvykle. Pokud bude některý z vašich pocitů nepříjemný, vzpomeňte si, že za to může právě úplněk.

Vodnář          

I když máte ve svém životě jasno, považujete tuto oblast za nepatřičnou pro zveřejňování. Nechcete tyto otázky probírat ani se svým partnerem. Zde by bylo lepší se oprostit od předsudků. Nepůjde to asi snadno, ale zvládnete to.

Ryby  

Díky dnešnímu úplňku se na světlo dostávají zájmy spojené s dálkami. Stoupá vaše chuť poznávat, a to jak při cestování, tak třeba formou vzdělávání. Pokud nemáte dostatečné finanční prostředky na cesty, užijte si sledování cestopisů a dokumentů.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz