Co nás čeká

Horoskop na pondělí 23. května: Dnes věnujte pozornost svým dětem

Horoskop na pondělí 23. května: Dnes věnujte pozornost svým dětem
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Vliv planety Mars přinese inspiraci v pracovní oblasti. Zvládnete tak realizovat spoustu nápadů. Kromě práce ale také věnujte pozornost rodině. Stejně tak je důležitý i odpočinek. Je třeba načerpat energii do dalších dnů.

Beran

Ve vztazích se dnes zaměříte především na slovní erotické hrátky. Doufáte-li ale v plynulé převedení slov do praxe, budete trochu zklamáni. Nemusíte ale zoufat, i slovní dráždění vám bude velmi příjemné a s partnerem si užijete romantické chvíle.

Býk

Rodiče se pokusí pomoci svým potomkům s učením, které jim příliš nejde. Společně dosáhnete cíle. S ohledem na jejich výsledky jim poradíte také s výběrem budoucí vhodné profese. Potomci vám budou nesmírně vděční a vy ze sebe budete mít dobrý pocit.

Blíženci

Pokud řešíte nějaký zapeklitý a vleklý soudní spor, pak se dnes můžete těšit na jeho příznivý výsledek, který by mohl výrazně ovlivnit vaši další budoucnost. Nečekané rozuzlení situace vás potěší. O svou radost se budete chtít podělit i s okolím.

Rak

Máte-li děti, nedivte se, že dnes možná budou trochu zlobit. Na vině by mohl být jejich dojem, že jste duchem nepřítomní a vůbec je neposloucháte. Vzpomeňte si na sebe, když jste hledali jakoukoliv záminku k pozlobení rodičů, a nemějte jim to za zlé.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ČERVEN!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev

Vaši potomci určitě ocení, budete-li se jim dnes věnovat ve zvýšené míře. V poslední době jste se hodně věnovali práci a děti postrádaly vaši péči. Hlavně jim chyběly vaše společné rozhovory. Sedněte si a proberte vše, co se komu přihodilo. 

Panna

Těšte se z velké přízně planety Mars, která vám umožní dosáhnout cílů, na něž byste ani ve snu nepomysleli. Dnes budete sršet všemožnými nápady, které budete chtít co nejrychleji převést do praxe. Nic není nemožné a právo na úspěch může mít každý.

Váhy

Dejte si dnes pozor na přepracování, vašemu organismu by to nemuselo příliš prospět. Relaxací a odpočinkem předejdete případným zdravotním potížím. Pokud můžete, vezměte si volno. Jste-li v práci nepostradatelní, věnujte se jen jednoduchým úkolům.

Štír

Čeká vás po všech stránkách poklidný den. V práci se všichni usmívají, doma panuje naprostá pohoda, venku svítí sluníčko. Máte pocit, že vám vůbec nic nechybí. Užívejte si a načerpejte energii, která se vám bude hodit, až přijde nějaký hektičtější den.

TAROT ROZHODNUTÍ
Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

Střelec

Hvězdy prověří, zda jste schopni s někým spolupracovat bez toho, aniž byste si s ním vjeli do vlasů. Poznámky na méně schopné kolegy proto dnes raději vůbec nevytahujte. Důležitý je také protějšek, s nímž si budete rozumět jako již dlouho ne.

Kozoroh

Uvolněná milostná atmosféra vám umožní úspěšně završit snahy o získání osoby, která je již dlouho objektem vaší silné touhy. Úplně vás to rozechvěje. Zadaní, dejte si pozor na možnou nevěru. Později by vás vaše neuvážené činy mohly pořádně mrzet.

Vodnář

Rutinní způsob práce, který dnes panuje ve vašem zaměstnání, vám příliš nesedí. Raději byste podnikali něco nového, což vám bohužel nebude umožněno. Zkuste si vzít na zbytek dne volno a věnujte se něčemu záživnějšímu s partnerem nebo celou rodinou.

Ryby

Pochopíte, že otevřenost vůči novým poznatkům a technologiím vám může přinést mnoho dobrého. Všechno se neustále vyvíjí a vy s tímto vývojem potřebujete držet krok. Nejen kvůli vašemu povolání, ale i kvůli sobě samým. Tak se nebraňte a směle do toho.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz