Domácí

Malá Katrin pospíchala na svět. Narodila se v sanitce před obchodním centrem

Malá Katrin pospíchala na svět. Narodila se v sanitce před obchodním centrem
Rychlý porod v Libereckém kraji Zdroj: ZZS Libereckého kraje

Sanitáře na Liberecku čekalo milé překvapení. Když vyjížděli pro rodící maminku, nečekali, že celý porod nabere tak rychlý spád. Malá holčička se na svět těšila tak moc, že se narodila přímo v sanitce u obchodního centra.

Ve středu ráno vyjížděla sanitka do Rovenska na Semilsku za rodící maminkou. Po příjezdu na místo záchranáři zjistili, že porod bude opravdu rychlý. S budoucí maminkou spěchali do porodnice a lékaře vyzvedli po cestě v Turnově.

Přejezd z Turnova do jablonecké nemocnice záchranáři ale už nestihli. "Malá Katrin se ale rozhodla, že se na svět podívá už dřív. Nákupy tak bude mít v krvi od malička, narodila se totiž přímo v sanitě u obchodního centra," sdílela na facebooku liberecká záchranka.

Související obsah

"Jsme moc rádi, že jsme šikovné mamince mohli při porodu pomáhat, byla úžasná. Rodičům a malé Katrin, která je naprosto v pořádku a už i s maminkou v porodnici, moc gratulujeme a přejeme pevné zdraví," doplnili zdravotníci s tím, že vše proběhlo bez problémů.

Záchranáře, kteří mnohdy zasahují u různých nehod a nešťastných událostí, tak čekal pracovní den plný radosti a štěstí, kdy nejenže život zachránili, ale dokonce u začátku jednoho asistovali.

Podívejte se na reportáž z pražské porodnice u Apolináře:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz