Zahraničí

Putinova milenka má nakupovat luxusní sídla v Turecku. Chce se vyhnout sankcím

Putinova milenka má nakupovat luxusní sídla v Turecku. Chce se vyhnout sankcím
Vladimir Putin a Alina Kabajevová Zdroj: Profimedia

Údajná milenka ruského prezidenta Vladimira Putina si měla pořídit dvě luxusní nemovitosti v Turecku. Podle Putinova opozičníka se chce Alina Kabajevová takto vyhnout zavedeným sankcím západních zemí.

Nákup nemovitostí měl Alině Kabajevové, která má být tajnou milenkou ruské hlavy státu Vladimira Putina, zprostředkovat blízký poradce tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana. Podle portálu Kyiv Post jde o letní sídlo na jihu Turecka a dům v Istanbulu.

"Milenka ruského rezidenta koupila dvě nová tajná sídla v zemi, která je na seznamu členských států NATO," přišel s informací opozičník Vladimira Putina a izraelský podnikatel ruského původu Leonid Nevzlin.

Související obsah

Podle něj se chce Kabajevová tímto způsobem vyhnout západním sankcím v souvislosti s válkou na Ukrajině. Jak uvádí portál Daily Star, žena byla kvůli svému údajnému poměru s Putinem přidána na seznam sankcionovaných lidí.

Nevzlin zároveň uvedl, že turecký prezident měl dokonce vyčlenit několik lidí z vlastní stráže, aby ženu chránili v nových nemovitostech.

Alina Kabajevová je bývalá olympijská gymnastka a držitelka zlaté medaile. Byla také vyhlášena za nejpružnější ženu Ruska. Její vztah s Putinem je už dlouho předmětem spekulací. Gymnastka údajně měla prezidentovi porodit čtyři děti. Své soukromí si ale Putin přísně střeží a ke své tajné rodině se nikdy nepřiznal

Podle experta je Putin na drogách. Podívejte se na video z jeho vystoupení:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz