Co nás čeká

Horoskop na pondělí 1. srpna: Odhoďte závislost, začněte znovu

Horoskop na pondělí 1. srpna: Odhoďte závislost, začněte znovu
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Po delší době je příznivé období na ukončení nějakého druhu závislosti, nálad, smutku a depresivních stavů. Půjde to lépe než kdy jindy. Mars se pohybuje znamením Býka, což přináší důležitý pracovní a kariérní posun.

Beran

Novoluní ve Lvu, které nastalo minulý týden, ovlivnilo všechny z vás a jeho moc sahá až po dnešek. Především v tématech přátel a nejbližších osob. Připravte se na počátek nového kamarádství, ve kterém se nebudete ani v nejmenším cítit špatně.

Býk    

Pozor na rodinné hádky. Vyvarujte se zvýšenému hlasu nebo rozkazovačnému jednání. Po drobných hádkách se pokuste své činy napravit. Celá rodina ocení více než kdy předtím vaše přednosti a dá vám tak prostor prožít nakonec příjemný rodinný den.

Blíženci

I když vám to je proti srsti, budete se muset přizpůsobit vrtochům svých nadřízených. Dobře odhadnete situaci a raději nebudete nic namítat. Šéf není v dobré náladě a vaše poznámka by mohla způsobit zbytečné komplikace. Uděláte, co musíte.

Rak    

Během dnešního dne byste měli uzavřít finanční záležitost, která vás dlouhou dobu trápila. Mohli byste si splnit svůj sen a dosáhnout na něco hodnotného. Dostanete příležitost získat peníze a majetek či podarovat svoje blízké něčím opravdu pěkným.

MĚSÍČNÍ TAROT NA SRPEN
Zajímá vás, na co se můžete v srpnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

Lev     

Dnešek bude mít vliv na duchovní rozvoj, otevření třetího oka a intuici. Po delší době můžete ukončit nějaký druh závislosti, nálad, smutku a depresivních stavů. Sháníte-li nové zaměstnání, vyberte první výhodnou nabídku! Odejít můžete vždycky.

Panna 

Vaše kariéra začne mít vzestupnou tendenci. Konečně jste totiž přišli na to, jak na sobě efektivně a bez větší námahy zapracovat. A píle brzy přinese první ovoce! Váš šéf si rychle všimne, že vaše schopnosti jsou výjimečné. A uvidíte, že to ocení!

Váhy  

Dbejte dnes o zdraví vašich nejbližších. Zkuste pozměnit jídelníček a obohatit ho o zdravější potraviny. Můžete také zkusit rodinné sportovní aktivity, a tím podpořit zdraví všech členů vaší rodiny. Jistě se vám za to odvděčí minimálně lepší náladou.

Štír     

Na pořadu dne jsou především témata domova, rodiny, zázemí a bydlení a rodinné vztahy se otřesou v základech! Mars se pohybuje znamením Býka, což přináší důležitý pracovní a kariérní posun. Jupiter je též na vaší straně a vy tak sklízíte úspěchy i ve financích.

NOVINKA! BALÍČEK 12x MĚSÍČNÍ TAROT
Personalizovaný výklad kartářkou pro každý měsíc v roku! Díky staletími prověřené karetní metodě zjistíte nejen, co vás čeká, ale pomůže vám také s důležitým rozhodnutím. Vydáte-li se totiž správnou cestou díky radám skrytým v tarotu, urychlíte si cestu k úspěchu!

Střelec

S partnerem se dostanete do fáze opětného zamilování. Zaslepující láska a počáteční bláznivá vášeň už dávno opadla, nová zamilovanost však bude o to hlubší. Svůj protějšek budete milovat za vše, co dělá a jaký je. Toto spojení je mnohem silnější.

Kozoroh         

Vlivem síly energie Lva se vyloupnete ze skořápky minulosti a rodinných vzorců řízených energií Raka. Zaměříte se na vše, co jste se v uplynulém roce naučili o tvořivosti a o tom, co vás naplňuje radostí. Zavládne hravost a užívání si života.

Vodnář           

Ukončíte a uzavřete životní situaci, abyste se znovu našli a začali od začátku. Dohody, smlouvy, partnerské i pracovní vztahy – zde všude budete velmi aktivní. Planety pozitivně ovlivní vztahové a finanční záležitosti. Dnešek je velmi důležitý.

Ryby  

Vaše hlava dnes bude zaměstnána myšlenkami na minulost. Přestože už jsou dávné činy pouhými vzpomínkami, v duchu se budete stydět za své milostné prohřešky. Každý máme nějaké kostlivce ve skříni, dejte si velký pozor, aby ty vaše nikdo neobjevil.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz