Domácí

Starší muž uvázl v rozpáleném autě. Dcera ho tam nechala a šla nakupovat

Starší muž uvázl v rozpáleném autě. Dcera ho tam nechala a šla nakupovat
Ilustrační snímek Zdroj: TV Nova

Chvíle hrůzy prožil starší muž v Brně. Toho jeho dcera nechala sedět v autě a odešla nakupovat. Vůz se však po pár minutách zamkl a teplota v něm rychle rostla.

Zůstat sedět ve vedrech v autě nemusí být zrovna nejlepší nápad. Své o tom ví také muž z Brna, který se z vozu nemohl dostat. Na pomoc mu vyrazila i policejní hlídka.

"V pondělí krátce před 11. hodinou telefonoval na tísňovou linku oznamovatel s tím, že na Lesné se nachází muž zavřený v autě, je celý zpocený a bouchá na okno," uvedla policejní mluvčí Andrea Cejnková.

Související obsah

Muž si nedokázal otevřít zevnitř. Automobil se totiž uzamkl a on nemohl ven. "Naštěstí netrvalo dlouho a dostavila se majitelka vozu, která hlídce vysvětlila, že nechala tatínka v autě a šla nakoupit," doplnila Cejnková.

Když muž zjistil, že se z auta nedostane, zřejmě zpanikařil. "Udělalo se mu nevolno, začal se potit a mít žízeň. Celá situace se obešla bez zdravotní pomoci," uzavřela Cejnková.

Policisté apelují na lidi, aby v letním počasí, a zejména při vysokých teplotách nenechávali zvířata či děti zavřené v zaparkovaných autech, byť je to jen na několik minut. Tento případ je navíc důkazem, že i starším lidem nemusí pobyt v rozpáleném voze udělat dobře.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz