Zajímavosti

Smutné přiznání po smrti Zagorové: Margita musel od všeho utéct

Smutné přiznání po smrti Zagorové: Margita musel od všeho utéct
Hana Zagorová | Zdroj: Profimedia

Nejsložitějším životním obdobím si prochází Štefan Margita. Před bezmála dvěma měsíci mu zemřela milovaná Hana Zagorová a na operního pěvce doléhá bez manželky neustálý smutek. Musel před ním utéct tisíce kilometrů daleko.

Smutek ze ztráty milované Hany Zagorové se snaží Štefan Margita překonat prací. Jsou to už skoro dva měsíce, co legenda české pop music vydechla naposledy, rána se ale bude zacelovat ještě dlouho.

Odletěl do amerického Washingtonu, kde účinkuje v opeře Richarda Strausse Elektra. "Je neděle, máme volný den, takže jsem se šel projít na dlouhou procházku. Myslím, že jsem udělal dobře, že jsem odletěl, protože tady v divadle se chovají úžasně a moc mi pomáhají," svěřil se na instagramu.

"Chci strašně poděkovat, jak strašně hezky pořád píšete na facebooku nebo instagramu. Vážím si toho a moc mi to v téhle době pomáhá," doplnil Margita.

Související obsah

Nápad léčit duši dřinou na jevišti mu schvalují i fanoušci. "Pane Margito, udělal jste moc dobře, přijdete na trochu jiné myšlenky," vzkázala mu Blanka. "Přeji vám, Štefane, hodně sil, štěstí a slunce v duši. Hanička je stále vaší součástí jako váš anděl," napsala Jana.

Košického rodáka pojil se Zagorovou nejenom manželský slib, byli celoživotními parťáky a nejlepšími přáteli. Není tak divu, že ho její ztráta tolik bolí. 

Dojemná vzpomínka na Hanku Zagorovu. Slzy tekly proudem:

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz