Co nás čeká

Horoskop na neděli 6. listopadu: Dnes můžete dokázat nemožné!

Horoskop na neděli 6. listopadu: Dnes můžete dokázat nemožné!
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

Dnes mají planetární vládci za lubem malou reorganizaci. Chtějí, aby vaše životní hodnoty byly přeskládány do správného pořadí. Čilý Mars se od samotného rána vrhá do vašich vod a nabíjí vás. Můžete dokázat dnes i nemožné.

Beran

Dnešní odpoledne je příznivě nakloněno vyznávání lásky a všem podobným událostem. Ve druhé polovině dne však vrtošivá Venuše mění náladu a přináší spíše citovou rozháranost než jiskru romantiky. Loďka láskyplných emocí hrozí převrhnutím.

Býk    

Během tohoto dne se ve vašem životě výrazně projevuje touha po klidu a inklinace k záležitostem, které vyžadují hlubší duševní rozpoložení. Svým založením nejste žádné střely, takže vám nynější energie plně vyhovují. Nezapomínejte ale na povinnosti.

Blíženci          

Pozvěte svůj protějšek na večeři do vybrané restaurace nebo na příjemný večírek a rozvažte navzájem své jazýčky. Vy, kteří jste zadaní, buďte opatrní na vzájemnou komunikaci s partnerem, a to hlavně v posledních hodinách před soumrakem, hrozí hádky.

Rak    

Chyby z nepozornosti hrozí, pokud nebudete dávat pozor, na to, co děláte, a před tím, než se do něčeho pustíte, důkladně nezkontrolujete všechny aspekty činností. Vaše pečlivost se probudí nečekaně, ale o to silněji vás bude pudit k různým akcím.

MĚSÍČNÍ TAROT NA LISTOPAD
Zajímá vás, na co se můžete v listopadu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

Lev     

V tomto dni očekávejte změnu, protože se chystá záplava větší energie, která zaktivuje mnohé, doteď pospávající záležitosti. Čilý Mars se od samotného rána vrhá do vašich vod a neuvěřitelně nabíjí váš elán. Můžete dokázat dnes i nemožné.

Panna 

Dnes mají planetární vládci za lubem malou reorganizaci. Chtějí, aby vaše životní hodnoty byly přeskládány do správného pořadí. Je čas zaměřit se na domov, rodinu a osobní potřeby – nemyslíte si snad, že je to nedůležité ve srovnání s vašimi cíli?

Váhy  

Můžete se vyřádit v oblíbených akademických debatách. Dlouhodobějším partnerským vztahům není v tomto období tak hezky přáno shůry, ale v apatyce stejně nebudete muset nakupovat. Počítejte s tím, že to může v lásce prostě nepříjemně zaskřípat.

Štír     

Dnešek patří mezi vaše hodně příjemné dny, protože se těšíte přízni samotného Slunce, a to až do pozdních nočních hodin. Svou přítomností ve vašem znamení dává signály, abyste si udělali více radostí a nebáli se trochu hýčkat. Vy si to zasloužíte.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Máte dnes garantovanou příležitost i vy, kteří jste už dlouho sami a nedaří se vám najít toho pravého. Venušinou třešničkou na dortu je dokonce láska na první pohled! Buďte všímaví zejména kolem odpoledních hodin, kdy do hry vstupuje také Uran.

Kozoroh         

Odhodláte-li se ke změně nějakých zvyků, bude vám to jenom ku prospěchu. Hlavně se předem neobávejte reakcí některých svých blízkých. Zvyk je železná košile, ale když ji konečně shodíte, uleví se vám. Nicméně hájit se budete muset potom jedině sami.

Vodnář          

Máte trable s láskou a vztahy? Snažte se na to nemyslet a zaměřte se na své zaměstnání. Uvidíte, že pokud se obklopíte prací a dobrými přáteli, brzy přijdete na jiné myšlenky. Kromě odreagování vám to také přinese úspěchy. Všechno se časem vyléčí.

Ryby  

Planetární pokušitelé si tentokrát nevybírají a láska je nadělována všem. Můžete mezi sebou ještě silněji rozvířit vášeň a vy, kteří jste už v určitém stereotypu, máte šanci znovu rozfoukat jiskry touhy. Doma s vámi proto budou muset mít trpělivost.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz