Zajímavosti

Denisa Nesvačilová má trable s dalším mužem. Naštvala ho její drzost

Denisa Nesvačilová
Denisa Nesvačilová | Zdroj: Profimedia

Herečka Denisa Nesvačilová to nemá s muži v poslední době lehké. Sotva se oklepala ze zrady Petra Kolečka, přišla další špatná zkušenost. Řidiči, který jí zablokoval auto, řekla od plic, co si o takovém chování myslí. Tomu se její kritika nelíbila a pořádně jí to vrátil.

Denisa Nesvačilová má na muže opravdu smůlu. Sotva rozdýchala podraz režiséra Petra Kolečka, už se do ní pustil další muž. Jeden z řidičů rozvážkové služby jí zablokoval auto, přestože ji viděl nastupovat, a pak na půl hodiny zmizel. Čekání si herečka zkrátila tím, že se o nepříjemný zážitek podělila se svými fanoušky. Ty zajímalo, jak to celé skončilo.

"Vězte, že nakonec to dopadlo dobře. Pan řidič byl pryč 26 minut. Myslím si, že si šel asi ještě něco koupit. Nevím, jestli někdo takhle dlouho přebíral nákup, netuším," svěřila se v jednom ze svých instagramových příběhů herečka.

Související obsah

"Když se vrátil, tak jsem se zeptala, proč mě nenechal vyjet, když viděl, že nasedám do auta a pravděpodobně budu chtít odjet pryč. On mi řekl, že neví, co jsem do toho auta šla dělat. Tak jsem mu odpověděla, že jsem se šla koukat na film, no," prozradila svou ironickou reakci Nesvačilová

Muže hereččina překvapivá odpověď dopálila. "On na mě nějakým cizím přízvukem, takovým východním, zahudroval, ať nejsem drzá. To mi docela lichotí v mých skoro 32 letech. Potom nasedl do auta a odjel," dodala herečka.

Související obsah

"Pár z vás mi nabízelo, že to nějak vyřešíme. Prosím vás, nevyřešíme, já si myslím, že to zas tak strašné není. Jen jsem si postěžovala a bylo," pousmála se Nesvačilová nepříjemné zkušenosti. Přesto ji však potěšily zprávy od sledujících, kteří neslušné chování řidiče razantně odsoudili. 

Režisér Petr Kolečko má jasno: Můj děda by mohl být lovec (4/2022):

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz