Nečekaný případ museli řešit hasiči v Plzeňském kraji. Lovecký pes Max se při naháňce divokého prasete zaběhl do jezevčí nory, ze které nemohl ven. Hasiči místo nejdřív prohledávali na délku paže, poté štěrbinovou kamerou a nakonec přišel na řadu i minibagr. Nutno říct, že jezevčí obydlí po jejich zásahu už nejspíš nikdy nebude jako dřív. Maxe se však podařilo ve zdraví odchytnout. I jezevec, se kterým se pes v tunelech příliš nepohodnul, se nakonec přišel rozloučit.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz