APLIKACE TN.CZ
Pes

Tragédie na Karlovarsku. Pes vážně pokousal malé dítě, letěl pro něj vrtulník

Tragédie na Karlovarsku. Pes vážně pokousal malé dítě, letěl pro něj vrtulník
Ilustrační fotografie | Zdroj: Getty Images

Malé dítě pokousal v pondělí večer na Karlovarsku pes přímo do obličeje. Pro zraněné dítě letěl vrtulník, který ho s těžkým poraněním transportoval do nemocnice v Praze.

Tragédie se stala v pondělí večer v jedné obci na Karlovarsku. „Včera ve večerních hodinách jsme zasahovali u dítěte předškolního věku, u kterého došlo k napadení psem,“ potvrdila pro TN.cz mluvčí záchranné služby Simona Kratochvílová. 

„Po ošetření na místě jsme ho s vážným poraněním v oblasti obličeje předali letecké záchranné službě, která ho transportovala do Fakultní nemocnice Motol,“ dodala mluvčí.

Související obsah

​Podle policie se událost stala kolem 20. hodiny. „Můžeme potvrdit, že jsme včera krátce po 20. hodině večerní přijali oznámení o napadení nezletilé osoby psem, kterého měla rodina v domácnosti v jedné obci na Karlovarsku,“ uvedl mluvčí policie Jan Bílek.

„Vzhledem k věku nebudeme poskytovat žádné bližší informace,“ dodal mluvčí. Podle informací deníku Blesk pes pokousal malého chlapečka. 

Batole na Karvinsku snědlo žíravinu. Letěl pro něj vrtulník (3/2026):

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz