Zpravodajství

Nechal v taxíku milenku jako spropitné

Zajímavý průzkum zveřejnil jeden ze světových deníků. Popisuje věci, které lidé zapomínají v taxíku. A je prý toho opravdu hodně - kromě nejčastějších klíčů anebo telefonů to jsou i značně kuriózní případy. Jeden zákazník například nechal na zadním sedadle spící milenku se slovy, že je to spropitné.

Za posledního půl roku našli řidiči londýnských taxíků 55 tisíc mobilů a zhruba 3000 přenosných počítačů. Celosvětové odhady mluví až o čtvrt milionu zapomenutých telefonech a 11 tisících počítačích.

K nejpodivnějším nálezům podle studie totiž sice patří například sáček diamantů, ale také třeba samopal nebo umělý chrup.

Pražští taxikáři jsou světové známí svým zlodějskými choutkami. Před chováním řidičů taxi ve městě na Vltavě varují i knižní průvodce pro zahraniční turisty.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz