Zpravodajství

Faithless se blíží. Těšte se!

Koncertní událost dubna začíná pomalu klepat na dveře. V sobotu 31. března ukončili Faithless koncertem v Sheffieldu první část svého letošního turné. Z mateřské Anglie a rozjíždějí se do světa.

Jejich fenomenální show vidělo zatím asi sto tisíc anglických diváků, teď převezou své největší hity do zbytku Evropy a pak dále do světa.

Těšte se na show, při které vám naskakuje husí kůže už při prvních taktech... Tak o ní hovoří recenze v britském tisku a pochvalně se rovněž zmiňuje MTV. „Faithless jsou ve skvělé formě, lepší, než když si dali pauzu. Díky bohu, že nebyla moc dlouhá.", píše o nich Sunday Mirror.

K nám do Prahy se dostanou Faithless po svém vystoupení v Paříži, kde další část turné odstartují a odkud kamiony povezou speciální světla a zvuk. Jádro Faithless dorazí samostatně a věří, že v Praze zvládne nějakou procházku po Starém Městě či Pražském hradě, které si pamatují z minulých návštěv a natáčení videoklipů.

Bude to nářez - Češi, těšte se...
To vzkazují Faithless českým fanouškům týden před koncertem. „Už se na vás těšíme, doufáme, že nás v tom nenecháte. Užijeme si to 10. dubna v Praze." Zářivá světla, strobo, vychytaná aparatura, jednoduché, ale velmi efektní pódium - tak vypadá letošní show Faithless.

Fajnšmekři v backstage
Faithless se netváří jako zhýčkané hvězdy, proto jejich nároky nejsou ani nijak přehnané, ale jsou věci, které si už skutečně neodpustí.
Patří mezi ně například lahve šampaňského - Laurent Perrier Rose Champagne nebo velmi kvalitního červeného a suchého bílého vína. Samozřejmostí je spousta ovoce a zeleniny a kila sladkostí a čokolády, které si objednali opravdu velké množství....

10:15

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz