Zpravodajství

Víme, co Chemici v Praze zahrají

Dobrá zpráva pro všechny skalní příznivce a fandy britského elektronického dua The Chemical Brothers je tu. Dostal se nám do rukou přísně utajovaný setlist pro pražský koncert.

Chemical Brothers, kteří u nás již tento pátek vystoupí se svou velkolepou světelnou a hudební show, patří k interpretům, jenž si velmi pečlivě hlídají, co budou na koncertě hrát. Setlist jejich vystoupení je vždy těsně do koncertu přísně utajován, a i když by běžný fanoušek řekl, že mají pár hitů, tak jejich koncertní podoba a světelné ztvárnění je vždy jiné a postupem času čím dál víc strhující.

Ovšem lahůdka pro sběratele a fandy zároveň je tady, připravovaný setlist pro české vystoupení se k nám dostal čirou náhodou dříve, proto už můžeme směle říci, co Chemici v pátek v Praze předvedou.

O začátek ve velkém stylu se postará skladba Block Rockin' Beats, následovaná novinkou No Path To Follow a hitem Galvanise. Z aktuální novinkové desky odehrají dobrou polovinu z celkem dvanácti kusů. Nebude chybět dnes již kultovní záležitost Hey Boy Hey Girl. Průřez celou dosavadní tvorbou by měl zakončit song z jejich debutového alba Exit Planet Dust s názvem Chemical Beats.

Fanoušky do varu uvede před samotnými Chemickými bratry DJ James Holroyd.

 

10:15

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz