Zpravodajství

VIDEO: Ruští bachaři jsou pořádní ranaři!

VIDEO: Ruští bachaři jsou pořádní ranaři!

V ruském vězení to není pro trestance žádná procházka růžovým sadem. Na internetu se objevilo video, které ukazuje, jak si ruská vězeňská služba dokáže poradit s potlačenou vězeňskou vzpourou. Servítky si ostří hoši skutečně neberou.

Zdroj: YouTube.com

Muži v helmách a zelených uniformách. V rukou mají obušky, se kterými záchazejí opravdu zkušeně. Není řeč o zásahu SNB na Národní třídě v Praze 17. listopadu 1989. Rusky hovořící bachaři si podávají vzbouřelé trestance.

Nahá těla vězněných se rázem stávají spíše boxovacím pytlem. Celým videem se táhnou jako červená niť zoufalé výkřiky vězňů. Ty si bachaři podávají opravdu s gustem. Kopance a rány obuškem a rány pěstí do obličeje jsou nehumánním trestem pro vězněné.

Obrázek si udělejte sami.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Policie kvůli zakázkám zasahuje ve správě jaderných úložišť

Policisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) v pondělí od ranních hodin zasahují v pražském sídle Správy úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO). Informuje o tom zpravodajský web Seznam Zprávy. Policisté se mají zajímat o dokumenty k některým veřejným zakázkám. "Mohu pouze uvést, že náš útvar dnešního dne provádí úkony trestního řízení, nicméně podávání informací má vyhrazeno Vrchní státní zastupitelství v Praze," potvrdil webu mluvčí NCOZ Jaroslav Ibehej. Server Hlídač státu uvedl, že SÚRAO uzavřela v posledních letech 626 smluv v hodnotě sedmi miliard korun.

Krátká zpráva

Prezident Biden navštíví Buffalo truchlící po vraždě deseti lidí

Americký prezident Joe Biden odcestuje v úterý společně s manželkou Jill do Buffala. Chtějí truchlit s obyvateli po víkendové tragické události, kdy bělošský mladík zastřelil v obchodě deset lidí a tři zranil. Podle úřadů si úmyslně vybral černošskou čtvrť a hodlal zabít co nejvíce lidí.

Píše se na Deník.cz