Zpravodajství

Ivan Trojan studuje role ve dne, v noci i s vidličkou v ruce

Ivan Trojan studuje role ve dne, v noci i s vidličkou v ruce
Zdroj: 2media.cz

Únavu v očích a roztěkaný zrak měl po vyhlášení cen Český lev 2007 herec Ivan Trojan. I když získal cenu za nejlepší mužský výkon ve filmu Václav, vypadal, jako by si to vůbec neuvědomoval. "Špatně jsem spal, hned zítra zase točím," přiznal příčinu svého rozpoložení.

"A opět velmi obtížnou roli s režisérem Jirkou Strachem ve filmu Ďábelská lest, ve které hraji religionistu. Je to náročné na paměť. Učím se texty doma, v noci, při jídle, na procházce, pořád... Ale to ocenění za nervy, které pořád mám, asi stojí. Jsem šťastný, že mám Lva," dodal.

Zato Martha Issová, která si zahrála v Tajnostech, působila celý večer vesele, až rozjařeně. I přesto, že jí Českého lva za nejlepší ženský herecký výkon ve vedlejší roli "vyfoukla" Zuzana Bydžovská za film Gympl. "To mi vážně nevadí, Zuzana byla v Gymplu fakt dobrá. Nejvíce jsem asi nadšená, jak Jaroslav Dušek klidně a noblesně moderoval večer. Žádné vylomeniny," pochvalovala si Issová.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Za poslední rok zahynuli ve službě dva agenti CIA

Za poslední rok zahynuli ve službě dva důstojníci americké zpravodajské služby CIA. Na pamětní zeď v sídle agentury v Langley ve Virginii přibyly při každoročním ceremoniálu na jejich počest dvě hvězdy. Pracovali v utajení, jejich jména i okolnosti úmrtí jsou tajné. O rok dříve přišli při plnění úkolů o život čtyři příslušníci CIA.

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Píše se na Deník.cz