Na středečním summitu NATO ve španělském Madridu oznámil americký prezident Joe Biden, že Spojené státy posílí svou vojenskou přítomnost v Evropě. Do Španělska pošle dva torpédoborce a do Velké Británie dvě letky stíhaček F-35. V Polsku pak USA vytvoří nové armádní velitelství.