Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 27.2. 2016 20:56
VIDEO Pohádali se

Drama ve školce: Ve Frýdku-Místku pobodal muž expřítelkyni!

Zdroj: TV Nova

V mateřské škole ve Frýdku-Místku pobodal muž 37letou ženu. Podle policie šlo o partnery, kteří se nejdříve pohádali a následně muž vytáhl nůž. Jeho expřítelkyně skončila s vážnými zraněními v ostravské fakultní nemocnici.

Mateřská škola ve Frýdku-Místku se stala v pátek odpoledne místem činu. Muž tady zřejmě po hádce pobodal svou 37letou partnerku. "V šestnáct hodin přijali pracovníci zdravotnického operačního střediska informaci o napadení v jedné z mateřských škol," uvedl mluvčí záchranky Lukáš Humpl.

 

Ke školce se sjelo několik vozů záchranné služby, na místě zasahoval i vrtulník. Místní obyvatelé si proto mysleli, že zraněných lidí je více a mohou být mezi nimi i děti. To se však nepotvrdilo, zraněna byla jen napadená žena.

 

 

"Záchranáři ošetřovali sedmatřicetiletou ženu s mnohočetnými poraněními bodnořezného charakteru na více částech těla," informoval Humpl. "Postižená byla ve vážném stavu, ale při vědomí a komunikovala," dodal. Vrtulník ji přepravil do Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě.

 

 

Spolu se záchranáři na místo dorazili i policisté, kteří násilníka zadrželi. "Z prvních informací se jednalo o partnerský konflikt, jde o bývalé partnery. Útok byl zaměřen pouze na ženu, která si v inkriminovanou dobu vyzvedávala dítě," sdělila policejní mluvčí Zlatuše Viačková.

 

Případem se zabývají kriminalisté. "Zahájili úkony trestního řízení zločinu vraždy, ve stádiu pokusu," doplnila Viačková.

epa TN.cz
Reklama