Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 27.2. 2016 20:56
VIDEO Pohádali se

Drama ve školce: Ve Frýdku-Místku pobodal muž expřítelkyni!

Zdroj: TV Nova

V mateřské škole ve Frýdku-Místku pobodal muž 37letou ženu. Podle policie šlo o partnery, kteří se nejdříve pohádali a následně muž vytáhl nůž. Jeho expřítelkyně skončila s vážnými zraněními v ostravské fakultní nemocnici.

Mateřská škola ve Frýdku-Místku se stala v pátek odpoledne místem činu. Muž tady zřejmě po hádce pobodal svou 37letou partnerku. "V šestnáct hodin přijali pracovníci zdravotnického operačního střediska informaci o napadení v jedné z mateřských škol," uvedl mluvčí záchranky Lukáš Humpl.

 

Ke školce se sjelo několik vozů záchranné služby, na místě zasahoval i vrtulník. Místní obyvatelé si proto mysleli, že zraněných lidí je více a mohou být mezi nimi i děti. To se však nepotvrdilo, zraněna byla jen napadená žena.

 

 

"Záchranáři ošetřovali sedmatřicetiletou ženu s mnohočetnými poraněními bodnořezného charakteru na více částech těla," informoval Humpl. "Postižená byla ve vážném stavu, ale při vědomí a komunikovala," dodal. Vrtulník ji přepravil do Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě.

 

 

Spolu se záchranáři na místo dorazili i policisté, kteří násilníka zadrželi. "Z prvních informací se jednalo o partnerský konflikt, jde o bývalé partnery. Útok byl zaměřen pouze na ženu, která si v inkriminovanou dobu vyzvedávala dítě," sdělila policejní mluvčí Zlatuše Viačková.

 

Případem se zabývají kriminalisté. "Zahájili úkony trestního řízení zločinu vraždy, ve stádiu pokusu," doplnila Viačková.

epa TN.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.