Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 17. 3. 2017
zastrašuje

Erdogan vyzval Turky v Evropě: Jste její budoucnost, mějte 5 dětí

Erdogan
Zdroj: Profimedia

Turecký prezident Recep Erdogan vyzval Turky žijící v Evropě, aby měli nejméně pět dětí. "Jste budoucnost Evropy!" hřímal ve svém dalším projevu namířeném proti současným evropským politickým špičkám.

Erdogana rozčílilo, že Nizozemsko odmítlo vpustit do země jeho politiky, kteří chtěli v turecké komunitě propagovat chystanou změnu turecké ústavy, o níž budou hlasovat i Turci žijící mimo svou zemi. "Vydejte se žít do lepších čtvrtí. Pořizujte si nejlepší auta. Žijte v nejlepších domech. Pořiďte si ne tři ale aspoň pět dětí! Jste budoucnost Evropy a to bude nejlepší odpověď na bezpráví proti vám," řekl Erdogan ve svém projevu v Eskisehiru, uvedla agentura AP.

 

 

Jedná se o jeho nejnovější komentář namířený vůči Evropě. Vše začalo ve chvíli, kdy Nizozemsko zabránilo vystoupení několika tureckých politiků na mítincích s tureckou menšinou ve své zemi. A následně rozehnalo protesty pomocí vodních děl. Erdogan prohlásil, že Nizozemsko se chová jako nacistický pohrobek. Erdogan hrozí, že vypoví dohodu o migrantech a každý den do Evropy pošle 15 tisíc uprchlíků.

 

 

Erdogan se snaží získat podporu pro změny ústavy, které mají posílit jeho pravomoci. V zahraničí žije asi 5,5 milionu Turků s právem zúčastnit se tureckých voleb. Pokud uspěje, stane se prakticky neomezeným vládcem země s pravomocí vydávat zákony, vyhlašovat výjimečný stav, jmenovat ministry a státní úředníky nebo rozpustit parlament.
 

TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

17.3. | 21:53 overal
35
Turecký Hitler přestává předstírat slušnost a začíná vyhrožovat, zastrašovat a ...
17.3. | 19:44 multikulty
-20
Má pravdu !! Islám je budoucnost Evropy !!! Ať se vám to líbí nebo ne !!!
18.3. | 21:02 karl-z-bahnhofu
2
Náhlasit nevhodný komentář
Další důvod proč sem tu veteš nepouštět. Přírůstek obyvatel nám co nevidět snadno zajistí příliv slušných lidí prchajících před multikulturním terorem na Západě.
18.3. | 20:07 Roman Skala
1
Náhlasit nevhodný komentář
Ten muz by se mel lecit na totalni selhani prezidentske imunity.
18.3. | 20:04 Richard Blažek
3
Náhlasit nevhodný komentář
Že by turecký LEBENSBORN?Tak jako za Führera.?Turci se budou množit jak králíci a Evropa je bude pak živit?Kdy konečně je vyženeme a postavíme plot.
18.3. | 19:41 pe do
6
Náhlasit nevhodný komentář
I nacisté nabádali k populační explozi a válku ospravedlňovali jako nutnost k získání nového životního prostoru.
18.3. | 18:26 nichts obernichts
9
Náhlasit nevhodný komentář
Na tohoto novodobeho islamskeho "mucednika" -hlavne sveho lidu a Evropy- neceka v nebi ani jedna z moznych 72 pannen ...
18.3. | 16:07 Vlastimil Svoboda
4
Náhlasit nevhodný komentář
Klidně jich můžete mít i víc on vám Erdogán bude na ně posílat peníze ,protože s nimi počítá jako s dalšími vojáky.
18.3. | 14:27 kimy69
0
Náhlasit nevhodný komentář
Tohle ti Strašími vypadlo vloni 18.7. z trenek...I kdyz si myslim ze si to po vsem zasluhujete pravem neni treba cekat.Cim drive tim lepe.Vite co dela svitici Cech?Zari...17.3.2017 se vam stane to ze uvidte vyjit druhe slunicko.Dekuji.
18.3. | 14:24 kimy69
2
Náhlasit nevhodný komentář
Co tady dělá ten brunejský sultán, synek baby Vangy Trasimi ? Nemlel tady náhodou před časem něco o 17.březnu 2017, jak se Češi budou smažit v plamenech pekelných ? Stačil sis ty blbečku před tou apokalypsou na poště ještě vybrat socku ?
18.3. | 13:57 allanaldik
4
Náhlasit nevhodný komentář
Hned jak prijde muslimska poloopice do evropy tak je vykastrovat a zensky sterilizovat a bude klid od tech muslimskych teroristickych nedomrdu ze stromu. Politici by si to meli konecne uvedomit ikdyz uz zacina byt pozde pro celou evropu.V Turecku je pripraveno na 5az6 milionu muslimu na obsazeni EU.
18.3. | 12:51 Milos Trasimi
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Ty vaše vize o islámu vládnoucí Evropě a o otrocih primitivu taktéž.Ale ze vám vládnou primitivove s tituly vám nevadí?