Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Průlom

Nečekaný objev: Salmonela dokáže léčit rakovinu! Za 12 dní!

Když se řekne salmonela, většina z nás si představí zvracení, horečku a průjmy. To se ale možná změní - vědci v jižní Koreji totiž zjistili, že bakterie dokáže velmi účinně zatočit s rakovinou.

Kardinál Miloslav Vlk
Aktualizováno Včera 21:28
rakovina plic

"Zázrak z rukou lékařů," děkuje Vlk. Jeho stav se stabilizoval

Zdravotní stav kardinála Miloslava Vlka, který trpí pokročilým stádiem rakoviny plic, se v pátek večer prudce zhoršil. Lékařům se podařilo jeho stav stabilizovat. Pečovatelé ze sdružení Cesta 121 požádali veřejnost o modlitby.

Chřipka
Aktualizováno Včera 07:54
Co za tím je?

Epidemie chřipky je letos extrémně dlouhá. Nikdo neví proč

Pokud máte pocit, že pokašlávání a posmrkávání se ve vašem okolí poslední dobou ozývá jaksi častěji než obvykle, máte pravdu. Letošní chřipková epidemie má totiž nezvykle tuhý kořínek a výdrž.

Prásk.tv píše:

Akupresurní bod
čtěte o tématu zdraví na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Spojte lyžování s kulturním zážitkem a navštivte unikátní Špindlerovské ledárium

Již druhou zimní sezónu můžete v největším krkonošském středisku navštívit unikátní Špindlerovské LEDÁRIUM u horní stanice šestisedačkové lanovky Pláň. Tématem ledových soch je letos „Čtvero ročních dob".

Karla Šlechtová - uvedení do úřadu - 3
Aktualizováno Předevčírem 14:18
zrušila program

Ministryně Šlechtová v lékařské péči: Má pooperační komplikace!

Ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová náhle musela zrušit plánovanou návštěvu Libereckého kraje a program na nejbližší dny. Tento týden totiž prodělala operaci a nyní se u ní objevily další zdravotní komplikace. Jak vážný je její stav, zatím není jasné.

Vránová a Gott
Aktualizováno Předevčírem 08:20
vážné problémy

Gott i Vránová v ohrožení života: Museli je operovat, bylo to nutné!

Českou uměleckou scénou otřásla zpráva o operaci hned dvou velkých hvězd. Herečka Gabriela Vránová musela podstoupit zákrok kvůli rakovině tlustého střeva, zdravotní komplikace dostaly na operační sál i zpěváka Karla Gotta.

Mluvící penis - 5
Aktualizováno 14.2. 2017 15:46
Řeč těla

Deset mýtů o penisu. Kdyby mohl mluvit, co by řekl?

Mluvící penis! Co by řekl, na co by si stěžoval a co by doporučil? Německý Bild zveřejnil deset ověřených faktů o různých mýtech, které o penisu kolují.

cvičit se dá všude

Dostaňte se do formy za 15 minut! Tento cvik můžete dělat i v práci

Zkoušeli jste se někdy postavit a znovu si sednou s použitím jen jedné nohy? Že ne? Tento cvik je perfektní na zpevnění spodní části těla. A můžete ho praktikovat i v kanceláři.

co jíst?

Polovina Čechů umírá na srdeční choroby! Lékař radí, jak se bránit

Spoustu Čechů umírá na srdeční choroby. Podle odborníků však zásadní změny v jídelníčku nejsou potřeba. Varují ale před neuváženým nahrazováním živočišných tuků jednoduchými cukry.

Cvičení
Aktualizováno 12.2. 2017 21:19
dostaňte se do formy

Jste na svůj věk dost fit? Tyto cviky byste měli zvládnout!

Myslíte si, že jste ve formě? Britský řetězec fitness center Virgin Active sestavil přehled cviků, které byste v jednotlivých obdobích života měli být schopni udělat. Tak schválně, zvládnete to?

Zvláštní metoda

KONVIČKOVÁNÍ: Mučení, nebo skvělý postup, jak se zbavit rýmy?

Překonat rýmu bývá těžší, než se zdá. Ať děláte, co děláte, ne a ne se jí zbavit. Pokud hledáte něco nekonvenčního a zaručeně účinného, vyzkoušejte konvičkování. Vypadá sice drasticky, nic nepříjemného to ale není.

Obchodní sdělení

Komunikujte se svým vozem