Slavné maminky

To se jen tak nevidí! 9 slavných žen porodilo jen pár dní po sobě

Porody slavných
Zdroj: TN.cz, Instagram
Zleva Maxmilián Terezy Jandové, Jonáš Míši Tomešové a Stella Nicole Vaidišové
Téma:

Letošní léto se dá označit za pořádný babyboom. Během dvou měsíců porodilo hned několik slavných osobností. Maminkou se stala například Barbora Špotáková, Jitka Čvančarová nebo Adriana Sklenaříková.

V červenci porodila olympijská oštěpařka Barbora Špotáková (37). Narodil se jí chlapeček Darek. Barbora se tak stala dvojnásobnou maminkou, se svým partnerem Lukášem Novotným má již pětiletého syna Janka.

 

O pár dní dříve porodila další česká sportovkyně Nicole Vaidišová (27). Na svět přivedla holčičku Stellu, kterou bude vychovávat se svým manželem tenistou Radkem Štěpánkem.

 

 

Dvojnásobnou maminkou se stala také herečka Jitka Čvančarová (40). Ta porodila syna Theodora Christiana přesně v den, kdy její maminka před rokem zemřela. S manželem Petrem Čadkem mají již holčičku Elenu Emilii (6).

 

Ke konci července porodila moderátorka Lejla Abbasová (38), stala se tak čtyřnásobnou maminkou. Abbasová porodila svému partnerovi Volkanovi Kaynakovi dvojčata – syny – Tea a Bena. Roční dcera Iman a sedmiletý syn David, tak mají hned dva brášky.

 

 

Na začátku srpna porodila hvězda seriálu Comeback Marie Doležalová (31) holčičku, se svým partnerem Markem Zelinkou jí dali jméno Alfréda. Herečka narození dcery dlouho tajila. Teprve před pár dny zveřejnila na sociální síti její fotografii. V srpnu porodila i hereččina dlouholetá kamarádka a kolegyně ze seriálu Comeback Kristýna Leichtová (32), která na svět přivedla holčičku. Se svým partnerem Vojtěchem Štěpánkem jí dali jméno Dorotka.

 

Maminkou se stala i moderátorka Ranních televizních novin a počasí Tereza Jandová (30), která na Nově pracuje již pět let. V neděli porodila syna Maxmiliána, kterého bude vychovávat se svým manželem Tomášem.

 

GALERIE: Prázdninové porody slavných

1
/
24
Zdroj: Instagram
Barbora Špotáková s narozeným synem Darkem

 

V srpnu porodila také bývalá hvězda seriálu Ulice Míša Tomešová (27). Ta na svět přivedla syna Jonáška. S partnerem Romanem Tomešem má již ročního syna Kristiánka.

 

Před pár dny se stala maminkou také slovenská topmodelka Adriana Sklenaříková (46). Porodila holčičku, které se svým manželem Aramem Ohanianem dali jméno Nina.

 

Babyboom však nemusí být u konce. Každým dnem by měla porodit další hvězda Ulice Aneta Krejčíková (27), která má termín na začátek září. Miminko čeká také její herecká kolegyně Tereza Vítů (25), která v Ulici ztvárnila postavu Aleny, nebo Míša Maurerová (38), kterou v seriálu znáte jako Digi. Těhotenství oznámila i modelka Dominika Mesarošová (32).

 

GALERIE: Očekávané porody slavných

1
/
17
Zdroj: facebook.com
Marcela Tomčíková - 2

 

Maminkou se stane také moderátorka a reportérka televize Nova Marcela Škábová Tomčíková (35), která čeká svého prvního potomka. V listopadu by pak měla porodit zpěvačka Monika Absolonová (41). Porod zpěvačce vychází přesně na den narození jejího prvního syna Tadeáše. 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak vypadat pár hodin po porodu skvěle jako Kate? Známe její tajemství
Jak moc vás bude bolet porod? Známe snadný návod, který vám odpoví již předem

Související témata:
reg TN.cz