Další sporty

KONEČNĚ PROMLUVIL: Co řekl trenér Nausch o konci Kiki a Maki?

KONEČNĚ PROMLUVIL: Co řekl trenér Nausch o konci Kiki a Maki?
Zdroj: Profimedia

Trenér Simon Nausch už nevydržel mediální tlak, kterému poslední dny čelil a vyjádřil se ke konci páru Kiki a Maki. Co řekl? Neřekl v podstatě nic a dodal, že ani nic říkat nebude.

Na jeho vyjádření čekala celá Česká republika. Trenér, který rozdělil Kiki a Maki, ale zarytě mlčel a před médii se skrýval. Ve středu už ale tlaku médií podlehl a pro TV Nova se exkluzivně vyjádřil alespoň v sms zprávě.

Myslíte si, že by měl Simon Nausch jako trenér českých beachvolejbalistek skončit? Hlasujte zde!

Jenže ten, kdo čekal, že Nausch vysvětlí, proč oslovil Báru Hermannovou za zády všech a zničil tak najednou dva nejlepší české týmy, se šeredně plete. Nausch jen vysvětlil, proč mlčí. "Jediné, co teď chci, je ochránit má děvčata Kiki a Maki. A to i přesto, že už nejsou pohromadě. Ještě před pár týdny ale byla. Nechci říct něco, čím bych zranil jednu či druhou," napsal v sms zprávě.

Související obsah

Opravdu si rakouský trenér myslí, že svým jednáním v uplynulých dnech nezranil Kristýnu Kolocovou, která přišla o svou parťačku a kamarádku (Nauschovu snoubenku Markétu Slukovou)?

Nausch ještě zareagoval na články v médiích, které mu rozpad českého hvězdného páru vyčítají. "V této souvislosti se mluví o mně, ale je to záležitost holek. Lidé, kteří na mě chtějí útočit, to budou dělat tak jako tak, i když promluvím," napsal Nausch.

Je podle vás takové vyjádření trenéra reprezentantek dostatečné, vzhledem k vyhrocené situaci? Napište nám váš názor do komentářů pod titulkem článku nebo na náš Facebook.

Štěpán Hrubý, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události