Eva Carneiro

Mourinhova noční můra: Bývalá lékařka žaluje jeho i Chelsea

José Mourinho už sice vody Premier League nečeří, ale v Anglii stále patří mezi hlavní témata všech fotbalových diskuzí. V současné době totiž soud projednává kauzu bývalé lékařky Chelsea Evy Carneiro. Ta ještě za Mourinhova působení u londýnského celku, byla doslova vyštvána a žaluje klub i bývalého trenéra Mourinha.

Konflikt začal v srpnu v utkání Chelsea se Swansea. Chelsea v závěru utkání vstřelit rozhodující gól, ale na hřišti měla jen devět hráčů. Po ostrém zákroku zůstal na trávníku ležet Eden Hazard.
 

Související obsahCarneiro jej okamžitě běžela ošetřit. To se ale kouči Mourinhovi nelíbilo. Po zápase doktorku urazil a zakázal ji pracovat u A-týmu.

 

Carneiro podala hned dvě žaloby. Mourinha chce potrestat za nadávky, které směřoval na její osobu. Ty mu v srpnu odpustila disciplinární komise, takže Mourinho měl o starost méně.
 

Související obsah


Kvůli porušení pracovní smlouvy se ale bude soudit i s Chelsea. V předběžném slyšení se totiž s klubem nedohodla na odstupném. Soud by měl v celé kauze rozhodnout do konce června letošního roku.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Eva Carneiro

Důležité Události